08:44

Mężczyzna z tuszem na dłoni - Monika Cieluch

W trzech punktach:
1. Miłość
2. Przeszłość skrywająca tajemnice
3. Pożądanie, któremu nie można się oprzeć.

* Czy młodzieńcza miłość może być tą na całe życie?
Hania, Jakub i Olly tuż po ukończeniu szkoły średniej postanowili wyjechać do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Los rozdał im sprzyjające karty. Jakub już pierwszego dnia zatrudnił się w renomowanym salonie tatuażu, a Hania i Olly rozpoczęli studia. Nieoczekiwany splot wydarzeń niszczy wieloletnią relację, a drogi trojga przyjaciół rozchodzą się gwałtownie. Po dwunastu latach spotykają się ponownie i Kuba dowiaduje się, że kobieta, której nigdy nie przestał kochać, planuje ślub z innym. Zdesperowany postanawia podjąć jeszcze jedną próbę, by odzyskać Hanię. Proponuję jej wspólne spędzenie pięciu dni, podczas których zamierza udowodnić Hani, że to właśnie nim smakuje jej szczęście. Czy Jakubowi uda się odzyskać serce ukochanej? Czy można przestać kochać człowieka tylko dlatego, że raz w życiu dokonał fatalnego wyboru? *

Nastoletnia miłość, przyjaźń i przeszłość, która z jednej strony ich łączy a z drugiej rozdrapuje stare rany i dzieli. Autorka stworzyła wyjątkowych, pełnokrwistych bohaterów, których nie da się nie lubić. Choć Jakub ma „swoje za uszami”, to jednak jestem przekonana, że nie jedno serce uda mu się skraść. Mnie rozczulił wątek miłości zbudowany na wcześniejszej znajomości — takie lubię najbardziej, wychodzą w taki naturalny, niewymuszony sposób.

W dodatku autorka niemal od pierwszych stron dba o emocje. Ciągle coś się dzieje, a przez fabułę niemal płyniemy. Połączenie problemów, z jakimi zmagają się bohaterowie, niewinnych intryg i płomiennego uczucia sprawia, że nie sposób oderwać się od czytania. Będziecie przeżywać wszystko to, co kłębi się w umysłach bohaterów, gwarantuję, że emocji nie zabraknie!

Mężczyzna z tuszem na dłoni to z jednej strony tylko romans... a jednak z drugiej kryje w sobie historię, która gdzieś w równoległym świecie mogłaby się wydarzyć. Jest nad wyraz realna, zaskakująca a relacje międzyludzkie, jakie tu autorce udało się uchwycić, nie różnią się niczym od tych, które na co dzień możemy spotykać.

Mężczyzna z tuszem na dłoni to historia inna niż wszystkie. Opowieść o wyboistej drodze do szczęścia i prawdziwej miłości, która wiele musi przetrwać. Zachwyci nie jedną romantyczną duszę!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger