08:23

Dia - Hermia StoneW trzech punktach:
1. Rockowe klimaty fabuły.
2. Przyjaźń, która powinna spotkać każdego.
3. Niezwykły romans, rozgrzewający serce.

*Love is Blindness
Patrick Smith-Royal ma prawie wszystko.
Pieniądze, wygląd, talent, wpływy, pracę, którą kocha, a los przez całe życie uśmiecha się do niego czule i figlarnie. Kiedy rozpada się jego stary zespół, Royal nie ma czasu nawet się nad tym zastanowić, bo z ofertami współpracy od razu dobijają się inni muzycy – i to ci najlepsi. Krótko mówiąc, jedyne czego Patrick nie posiada to problemy.
Jednak jak to w życiu bywa, te zwykle znajdują się same.
W tym wypadku pojawiają się w formie zjawy, a może nawet zjawiska, które zaczyna nawiedzać należące do Royala studio. Dzika i nieokiełznana Dia to synonim kłopotów, chaosu i zamętu – czyli rzeczy, których Patrick nie ma i zdecydowanie mieć nie chce. Szczególnie gdy odkrywa posiadanie jeszcze jednej rzeczy: serca, przez które będzie musiał poważnie przemyśleć, co jest dla niego ważne i co sprawia, że jest „szczęśliwy”. A to niełatwe zadanie...*

Jeżeli obserwujecie mnie od dawna, to z pewnością mogliście zauważyć, że uwielbiam powieści, w których przeważają wątki muzyczne. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż połączenie miłości i chłopaków z zespołu rockowego. Patrick Smith-Royal już od pierwszego tomu skradł moje serce, jest w nim wiele sprzeczności. Odrobinę niegrzeczny, a jednak budzący przyjemne uczucia — potrafił skradać serca i grać na najczulszych nutach życia.Jeżeli szukacie przyjemnej lektury na wieczór, która wzbudzi w was emocje. Wypełni serce przyjemnym ciepłem i zagwarantuje kilka przyjemnych chwil, dla oderwania myśli to Dia jest powieścią dla was. Autorka wykonała kawał dobrej roboty, stworzyła siatkę zgranych przyjaciół i świat, z którego nie chce się wracać do rzeczywistości.

Dia to jedna z tych książek, które czyta się jednym tchem. Połączenie niezwykłej muzyki, ze szczyptą humoru i pełną garścią miłości. Choć nie nazwałabym tej książki romansem, to historia obyczajowa o sile przyjaźni, walce z niepowodzeniami i ciągłym wyścigu między pasją a szarą codziennością.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger