08:28

Wyszczekana miłość - Joanna Szarańska

W trzech punktach: 1. Terpentyna, która kradnie serca... 2. Bohaterowie, którzy co jakiś czas pakują się w tarapaty 3. Miłość, która czai się za rogiem.  *Pełna humoru historia o tym, że szukając zagubionego czworonoga, można wpaść na trop" miłości! Pech od dawna prześladuje Piotra. Kiedy mężczyzna traci pracę i mieszkanie, decyduje się na desperacki krok " przeprowadzkę do ciotki. Na czas wyjazdu krewnej do sanatorium, zajmuje się jej ukochanym pieskiem, Terpentyną. Okazuje się to niemałym wyzwaniem, szczególnie że całą uwagę Piotra zaprząta płeć piękna. Gdy Terpentyna niespodziewanie znika, a ciotka zapowiada wcześniejszy powrót, mężczyzna musi szybko odnaleźć niesfornego czworonoga i sprowadzić go do domu. Wiele wskazuje, że za zniknięciem pieska stoi niedawno poznana artystka. Czy Piotrowi uda się oprzeć fascynacji śliczną Alicją" I jak odzyskać Terpentynę, która najwyraźniej uparła się przyłożyć do tej miłości... łapę"*  Joanna Szarańska to jedna z tych autorek, które biorę za pewniak! I tym razem się nie zawiodłam! Dostałam wyjątkową, niepowtarzalną historię, którą widziałabym na wielkim ekranie — bo to idealny materiał na scenariusz do filmu!  Na wspomnienie niektórych scen, nawet teraz uśmiecham się pod nosem. I nie potrafiłabym wybrać ulubionego momentu z książki, było tyle zabawnych chwil i dialogów, że nie potrafiłabym wybrać jednego. No dobra scena z balkonem podbiła moje serce i sprawiła, że po przeczytaniu nie mogłam zapanować nad śmiechem, co uniemożliwiało mi dalsze czytanie. Właśnie tak to wszystko w tej książce wyglądało, co jakiś czas musiałam odkładać ją, aby otrzeć łzy bynajmniej nie ze wzruszenia, a ze śmiechu.  W dodatku moja romantyczna rozchwiana dusza została połechtana, bo autorka wprowadziła tu nad wyraz ciekawy i ujmujący wątek romantyczny. Miłość naznaczona psią łapą...  Jeżeli szukacie lekkiej i przyjemnej książki, która was rozbawi i sprawi, że nie będziecie mogli o niej zapomnieć — to Wyszczekana miłość jest właśnie książką dla was. Przyjemna, zabawna, lekka i pełna wyjątkowego humoru sytuacyjnego i dialogowego — zapamiętajcie ten tytuł i dajcie się porwać Terpentynie i jej przygodom.


W trzech punktach:
1. Terpentyna, która kradnie serca...
2. Bohaterowie, którzy co jakiś czas pakują się w tarapaty
3. Miłość, która czai się za rogiem.

*Pełna humoru historia o tym, że szukając zagubionego czworonoga, można wpaść na trop" miłości! Pech od dawna prześladuje Piotra. Kiedy mężczyzna traci pracę i mieszkanie, decyduje się na desperacki krok przeprowadzkę do ciotki. Na czas wyjazdu krewnej do sanatorium, zajmuje się jej ukochanym pieskiem, Terpentyną. Okazuje się to niemałym wyzwaniem, szczególnie że całą uwagę Piotra zaprząta płeć piękna. Gdy Terpentyna niespodziewanie znika, a ciotka zapowiada wcześniejszy powrót, mężczyzna musi szybko odnaleźć niesfornego czworonoga i sprowadzić go do domu. Wiele wskazuje, że za zniknięciem pieska stoi niedawno poznana artystka. Czy Piotrowi uda się oprzeć fascynacji śliczną Alicją" I jak odzyskać Terpentynę, która najwyraźniej uparła się przyłożyć do tej miłości... łapę"*

Joanna Szarańska to jedna z tych autorek, które biorę za pewniak! I tym razem się nie zawiodłam! Dostałam wyjątkową, niepowtarzalną historię, którą widziałabym na wielkim ekranie — bo to idealny materiał na scenariusz do filmu!Na wspomnienie niektórych scen, nawet teraz uśmiecham się pod nosem. I nie potrafiłabym wybrać ulubionego momentu z książki, było tyle zabawnych chwil i dialogów, że nie potrafiłabym wybrać jednego. No dobra scena z balkonem podbiła moje serce i sprawiła, że po przeczytaniu nie mogłam zapanować nad śmiechem, co uniemożliwiało mi dalsze czytanie. Właśnie tak to wszystko w tej książce wyglądało, co jakiś czas musiałam odkładać ją, aby otrzeć łzy bynajmniej nie ze wzruszenia, a ze śmiechu.

W dodatku moja romantyczna rozchwiana dusza została połechtana, bo autorka wprowadziła tu nad wyraz ciekawy i ujmujący wątek romantyczny. Miłość naznaczona psią łapą...

Jeżeli szukacie lekkiej i przyjemnej książki, która was rozbawi i sprawi, że nie będziecie mogli o niej zapomnieć — to Wyszczekana miłość jest właśnie książką dla was. Przyjemna, zabawna, lekka i pełna wyjątkowego humoru sytuacyjnego i dialogowego — zapamiętajcie ten tytuł i dajcie się porwać Terpentynie i jej przygodom.


Joanna Szarańska
Wydawnictwo: Czwarta Strona
literatura obyczajowa, romans
Data wydania:
2020-05-20
Liczba stron:
328

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger