09:08

Kobieta w masce - Dorian Zawadzki
W trzech punktach:
1. Przerażająca wizja świata
2. Kryminalna zagadka
3. Zwroty akcji.

*Nieodległa przyszłość. Świat zmaga się ze skutkami globalnego ocieplenia. Na terenie eksperymentalnego garnizonu w Fort Salem zostają znalezione zwęglone zwłoki młodej kobiety. Ofiarą jest słynna w armii snajperka, niedawno przydzielona do Bazy Korpusu Sił Powietrznych.
Makabryczną zbrodnię próbuje rozwikłać Leah Marsh z Wojskowego Wydziału Śledczego. Jednak jej dochodzenie napotyka na zmowę milczenia, z jaką nigdy w swojej karierze nie miała do czynienia. Co okaże się silniejsze: chęć znalezienia i ukarania sprawcy czy lojalność wobec sióstr broni i obawa przed osłabieniem autorytetu armii?
Wciągający thriller psychologiczny osadzony w realiach świata po katastrofie klimatycznej!*

Dorian Zawadzki prowadzi z czytelnikiem grę, w której jesteśmy tylko pionkami manipulowani tekstem tak, abyśmy nie mogli domyślić się niczego, co nastąpi za moment. A zaskoczenie kryje się tuż za zakrętem, gdzieś na kolejnej kartce...

Autor w wyjątkowy sposób przedstawił świat, przeniósł nas do wyimaginowanej rzeczywistości, która może być traktowana jako wizja przyszłości. Globalne ocieplenie i jego skutki są realne i choć jesteśmy coraz bardziej świadomi, to jednak nie damy radę zatrzymać wszystkich ciosów przez lata zadawanych Ziemi.

W powieści autor wyraziście zarysował postacie bohaterów. Pełne charyzmy postacie budzą emocje, intrygują i sprawiają wrażenie prawdziwych ludzi, takich jak my wszyscy. Bohaterowie pełni wad i zalet, wielobarwni i kierujący się w życiu różnymi wartościami moralnymi — takich właśnie lubię i takie postacie pozostają w pamięci na długo.

Kobieta w masce to wstrząsający, wciągający i pełen zawirowań thriller psychologiczny, który zrobi spustoszenie w twojej głowie i sprawi, że nie będziecie mogli o nim zapomnieć!

Dorian Zawadzki
Wydawnictwo: Replika
kryminał, sensacja, thriller
Data wydania:
2020-03-10

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger