12:31

Zgadnij kim jestem - Kamila Cudnik PRZEDPREMIEROWA OPINIAW trzech punktach:
1. Tajemnicza.
2. Pełna rozmaitych emocji
3. Zaskakująca.

*Robert to policjant, mężczyzna z przeszłością. Pewnej nocy wraca ze spotkania z informatorem…
Na moście dostrzega coś, co każe mu się zatrzymać. Młoda kobieta wchodzi na barierkę. Robert działa błyskawicznie. Ściąga ją na ziemię i zabiera na komisariat. Kobieta oznajmia, że właśnie tak świętowała swoje urodziny. Robert odwozi ją do domu. Od tej chwili nie może przestać o niej myśleć i szuka okazji do spotkań. Iza, artystyczna dusza, fascynuje go. Dlaczego mieszka
sama w starym dużym domu? Czego mu nie mówi? Krótko po tym przyjaciółka znajduje Izę pobitą do nieprzytomności. Pojawia się wiele znaków zapytania…

Zgadnij, kim jestem jest kolejną, po Historiach miłosnych, powieścią Kamili Cudnik.*

To moje kolejne spotkanie z piórem autorki i kolejna powieść, którą mam przyjemność objąć patronatem medialnym. Tym razem jednak historia różni się od debiutu pisarki, jednak jedno, co pozostaje niezmienne to ludzkie dramaty i problemy!

Kamila Cudnik miesza w akcji niczym czarodziejka w kotle. Ciągle coś się dzieje, wydarzenia zazębiają się, tworząc w odpowiednim momencie spójną całość. Choć nie zawsze postępowania bohaterów będzie wzbudzało naszą sympatię, to gwarantuję, że te postacie zostaną w waszych umysłach na długo.

Autorka pisze prostym językiem, acz wielokrotnie porusza niełatwe tematy. Kamila Cudnik to dla mnie jedna z niewielu polskich pisarek umiejąca zbudować dobry, wciągający, pełen psychologicznych gierek thriller. To historia tak bardzo obca... a jednocześnie taka, która może się dziać tuż obok. Gdzieś za ścianą... wszak w każdej rodzinie jest wiele tajemnic, a psychika ludzka w rozmaity sposób radzi sobie z traumami.

Kamila Cudnik po raz kolejny zabiera nas w sam środek ludzkich dramatów, problemów, intryg i kłamstw. Ta emocjonująca podróż na długo zostanie w waszej pamięci, a charyzmatyczni bohaterowie na stale zagoszczą w waszych sercach.

Kamila Cudnik
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
kryminał, sensacja, thriller
Data wydania:
2020-06-02
Liczba stron:
424

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger