08:31

Tylko seks - Mira Gross

Jeżeli wydaje wam się, że w literaturze erotycznej nie ma miejsca na oryginalność, to widocznie jeszcze nie przeczytaliście książki Miry Gross!

*Błażej jest zwyczajnym studentem, który ledwo wiąże koniec z końcem. Gdy kumpel wprowadza go w szczegóły jego dostatniego życia, dla Błażeja kończy się pewien etap.

Lilianna to rozkapryszona i znudzona żona biznesmena. Jej małżeństwo nie należy do typowych, więc gdy na horyzoncie pojawia się Błażej, kobieta proponuje mu układ.

Jednak życie to nie bajka, zwłaszcza życie Lilianny, która musi ponieść konsekwencje własnych wyborów. Czy pociągnie Błażeja ze sobą na dno?

To, co miało być zwykłą zabawą, przeradza się w coś, czego żadne z nich nie mogłoby przewidzieć… *

Gorąca, pełna napięcia erotycznego historia, która zapadnie w pamięć. Tylko seks jest jedną z tych książek, które wzbudzają wiele emocji i choć wydawać się może, że to historia, w której wszytko kręci się wkoło cielesności, to jednak nie do końca tak właśnie jest. W powieści Mira postawiła na emocje bohaterów ich rozterki i wybór między to, co właściwe, a to, czego pragnie serce.To historia erotyczna ocieka seksem, jednak moim zdaniem sceny są opisane w taki sposób, że nie przytłaczają, nie są nazbyt wulgarne, jak dla mnie zostały napisane ze smakiem. Ponad seksem mamy relacje bohaterów, która miała być biznesem, ale wyszła daleko ponad to, co planowane na początku W dodatku autorka nie szczędzi nam emocji nawet w zakończeniu, zostawia czytelników z otwartymi ustami i z niemym pytaniem... ale to już koniec?

Jestem jedną z tych osób, które uważają, że Tylko seks powinien mieć kontynuację, bo to wszystko nie może się tak skończyć. Błażeja i Lili nie można tak zostawić. Droga Miro, zrób coś z nimi, bo dla mnie ich historia powinna trwać i kończyć się zupełnie inaczej!

Tylko seks rozgrzewa zmysły, zapiera dech i przyprawia o szybsze bicia serca. Książka, która wyróżnia się na tle takich samych, mdłych erotyków — gwarantuję, że nie będziecie mogli o niej zapomnieć.

Mira Gross
Data wydania:
2020-02-15
Liczba stron:
320
Wydawnictwo:
Inanna
Kategoria:
literatura obyczajowa, romans

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger