10:16

Przebudzona - Agnieszka Lis
Przebudzona to zupełnie inna odsłona Agnieszki lis tym razem dostajemy romans z wątkiem erotycznym. Byłam ciekawa, w jaki sposób autorka poradzi sobie z kreacją takiego wątku.


*Podróż pełna pożądania właśnie się rozpoczęła.
Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Lilianna i Honorata przekonały się o tym wielokrotnie. Tym razem jednak los wystawi je na próbę, na którą nie są gotowe.
Spokojna i poukładana Lilka nie przypuszcza, że całe jej dotychczasowe życie stanie na głowie za sprawą narzeczonego siostry. Chwila zapomnienia w ramionach przystojnego Anglika rozbudzi uśpione dotąd namiętności. Od tej pory nawet wyrzuty sumienia nie powstrzymają jej przed spełnianiem najgłębiej skrywanych fantazji.
Jak wiele jest w stanie zaryzykować Lilianna, aby poczuć smak spełnienia? Czy siostrzana miłość ma szansę przetrwać największą burzę? I jaką rolę odegra w życiu dziewczyn odnaleziony po latach ojciec?*Nie pomyliłam się w pierwszych osadach historii, wiedziałam, że Agnieszka Lis pisze z wielką wrażliwością. Byłam jednak ciekawa jak jej wrażliwość i maniera autorska wyjdzie w połączeniu z erotyką... I jak wyszło? Nad wyraz subtelnie wyjątkowo i rzekłabym klasycznie. Autorka tą powieścią udowodniła, że można napisać romans erotyczny ze smakiem, wyczuciem i przy tym nie zapomnieć o tym, co ważne w życiu.

Autorka po raz kolejny pokazałam, że jej książki muszą być pełne emocji i tym razem spotkała mnie niemała dawka ludzkich dramatów, prywatnych tragedii i niespotykanych bohaterów. Z jednej strony ludzi takich samych jak my wszyscy a z drugiej tak bardzo różnych i odległych.Przebudzona to utwór literacki pełny ekspresji, szczególnie widać to w postaciach. To romans napisany z niezwykłą manierą, lekkością. Dla mnie to prawdziwa kwintesencja gatunku i tego, co w nim cenie — nie tylko napięcie erotyczne, ale przede wszystkich wyższe emocje bohaterów. Agnieszka Lis swoją postawą i zachowaniem kojarzy mi się z taką damą, pełną klasy... i tę klasę, manierę można wyczuć w tej książce. Agnieszko, chapeau bas.Przebudzona
Agnieszka Lis
Data wydania:
2020-01-29
Wydawnictwo:
Czwarta Strona
Kategoria:
literatura obyczajowa, romans

*Opis pochodzi od wydawcy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger