10:00

Potentat - Katy Evans
Nie sądziłam, że kiedyś to powiem, ale Katy Evans nie spełniła moich oczekiwań.

*
Sara od lat marzy o karierze profesjonalnej tancerki, ale nieoczekiwana kontuzja kostki sprawia, że zamiast na scenie, musi stanąć za ladą recepcji w luksusowym hotelu.
Ian to przystojny pracoholik, który jest w trakcie paskudnego rozwodu. Nie podejrzewa, że jakaś kobieta jeszcze zawróci mu w głowie.
Poznali się w taksówce. Połączyła ich gorąca przygoda w pokoju 1103. Oboje wiedzieli, że to tylko incydent, ale żadne z nich nie mogło zapomnieć o drugim.
Na ulicach Nowego Jorku nie brakuje złamanych serc. Czy Sara i Ian jeszcze kiedykolwiek się spotkają i naprawią swoje relacje?*

W ostatnim czasie przeżywam zmianę ulubionych gatunków i wydaje mi się, że romanse erotyczne zupełnie mi się już przejadły. Nudzą mnie i przytłaczają. Nie sądziłam jednak, że do grona nieciekawych autorek dołączy kiedykolwiek Katy Evans! Od zawsze uwielbiałam jej pióro, zachwycałam się prawie wszystkimi jej książkami. Nawet pierwszy tom tej serii — Magnat — podobał mi się w miarę. Jednak Potentat to jakieś zupełnie nieporozumienie...

Katy Evans pokochałam, zanim zaczęto ją wydawać w Polsce, Real od zawsze należał do moich ulubionych powieści. Autorka miała power do tworzenia dobrych romantyczno-erotycznych powieści. Jednak w moim mniemaniu ta książka zupełnie jej nie wyszła. Nudziła mnie, była nijaka, sztampowa i do bólu przewidywalna. Żadnych emocji, bez większych rewelacji. Nawet nieprzyjemny przerywnik od innej książek... ona zwyczajnie w świecie była tak słaba, że sprawdzałam, czy to z pewnością ta Katy Evans, która tak bardzo uwielbiam.

Czy polecam? Myślę, że jeżeli lubicie powieści erotyczne i nie przejadł wam się jeszcze ten temat, to może wam się książka spodobać. Jednak jeżeli jesteście wyjadaczami gatunku jak ja, to uważam, że Potentat was nie zachwyci, a raczej wynudzi.

Katy Evans
Cykl: Manhattan (tom 2)
Tytuł oryginału:
Mogul
Data wydania:
2019-11-20
Liczba stron:
288
Tłumacz:
Gabriela Iwasyk
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Kobiece
Kategoria:
literatura obyczajowa, romans

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger