10:40

Nic o mnie nie wiesz - E.G ScottOkazuje się, że można mieszkać pod jednym dachem, spać w jednym łóżku a zupełnie się nie znać. Niewiarygodne... A jednak.


*Rebecca i Paul to kochające się małżeństwo z wieloletnim stażem. Mają przytulny dom w spokojnej okolicy, spełniają się zawodowo i ufają sobie bezgranicznie. Ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć.
Po dwudziestu latach wspólnego życia kłamstwa i tajemnice z wyniszczającą siłą zaczynają trawić ich szczęśliwy związek. Uzależniona od opiatów Rebecca niespodziewanie zostaje zwolniona z pracy, a Paul w ramionach innej kobiety odreagowuje stres po utracie swojej firmy. Rozkoszna przygoda na boku szybko jednak zamienia się w koszmar, bo zazdrosna kochanka z coraz większą zuchwałością prześladuje Paula i jego żonę.
Rebecca w obawie, że mąż chce ją porzucić, obmyśla misterny plan, który ma pokrzyżować mu szyki. Rozpoczyna się nieprzewidywalna i pełna intryg gra, z której nikt nie może wyjść zwycięsko.
Napięcie od pierwszej do ostatniej strony oraz nieprzewidywalni bohaterowie, a w tle zemsta, obsesja i zbrodnia… Ten intensywny i szokujący thriller jest opowieścią o tym, że nawet idealne małżeństwa skrywają mroczne sekrety. *

To co z pozoru bez skazy zazwyczaj okazuje się zepsute od środka i mam wrażenie, że tak właśnie jest ze zbyt idealnym życiem Rebeccy i Paula. Z pozoru spokojna rodzina zwyczajna można by powiedzieć, a jednak kryjąca w szafie przysłowiowego trupa... I to żeby było zabawniej każdy z małżonków swojego. Tajemnice, kłamstwa, intrygi i szereg nieprzewidzianych zdarzeń to chleb powszedni w fabule Nic o mnie nie wiesz. To jeden z tych opowieści sensacyjnych, które trzeba przeczytać jednym tchem, bo jeżeli tylko odłoży się książkę na kilka chwil, to napięcie nagromadzone podczas czytania nie pozwala na wykonywanie przyziemnych codziennych czynności.Lawina emocji, charyzmatycznych postaci i wątków, których nie sposób przewidzieć. Ja dałam się wciągnąć w tę wyrafinowaną grę parze brytyjskich pisarzy. Uważam, że i wy powinniście skusić się na ten temat, aby zasmakować tej wyjątkowej uczty budzącej wiele skrajnych emocji.

No i klucz dobrej powieści sensacyjnej... Szokujące zakończenie takiego, którego nie spodziewa się nikt... A już pewnością nie czytelnik i tym razem nawę nie sam i bohaterowie. Przyrzekam... Przewidziałam wiele opcji dla finału tej historii, ale takiej nie wyśniłam najlepszych snach.

E.G. Scott

Tytuł oryginału:
The Woman Inside
Data wydania:
2020-01-29
Liczba stron:
488
Tłumacz:
Jacek Żuławnik
Wydawnictwo:
Muza
Sensacja.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger