10:29

Pokochać Jasona - Ella Maise


   Muszę powiedzieć, że mam już dość półnagich facetów na okładkach. Taki styl oprawy od razu w mojej głowie sugeruje, że książka to banalny erotyk... a czasami banalna okładka skrywa ciekawą treść. *Oto Jason Thorn - niepokorny gwiazdor, który kiedyś złamał serce pewnej dziewczyny. Już raz go pokochała. Teraz on zrobi wszystko, by ponownie zdobyć jej serce. Olive Taylor właśnie napisała swoją pierwszą książkę. Romantyczna powieść jest na tyle dobra, że ruszają prace nad jej ekranizacją. W rolę głównego bohatera ma się wcielić gwiazdor Hollywood – Jason Thorn. Gorzej być nie mogło. Przystojny Jason nie ma pojęcia, że postać z filmu jest inspirowana jego osobą. To właśnie on lata temu złamał serce Olive, która była w nim zakochana po same uszy. Teraz ich drogi znowu się krzyżują. Czy tym razem zwróci na nią uwagę?* Sięgnęłam po tę powieść z nutką obawy, że po raz kolejny dostanę powieść, w której seks będzie wylewał się strumieniami, a główne wątki zostaną potraktowane po macoszemu. Jak dobrze, że jednak dałam szansę książce, bo ona okazała się zupełnie inna, niż myślałam na samym początku.   Pokochać Jasona to przyjemny romans, z nutką, naprawdę nutką, erotyzmu. Fabuła nie jest przytłoczona scenami seksu, a raczej dopełniona nimi. A główna oś fabuły została zachowana. Mamy do czynienia z wątkiem, który hmmm mogłabym nazwać od przyjaźni do miłości. Choć nasza bohaterka była zakochana w Jasonie od najmłodszych lat. Fascynował ją, a że był miły i uprzejmy, to szybko skradł jej serce. W dodatku mamy bohaterkę, która jest autorką książek, nie przypominam sobie, żeby wiele takich powieści było na rynku. Gdzie bohaterka oddaje się pasji pisania. Jestem zachwycona kreacją postaci, tym w jaki sposób rozwija się między nimi relacja i w jak niebanalny sposób został stworzony ten wątek miłosny. Uważam, że Pokochać Jansona spodoba się każdej romantycznej duszy. Ja w książkach cenię lekkość i to, że mogę się przy nich zrelaksować po cały, dniu ta powieść jest takim przerywnikiem, przyjemnym oderwaniem od rzeczywistości. Dobrze napisana, ciekawie wykreowana, jeżeli lubicie romanse, to powinniście sięgnąć po tę powieść, zadowoli was. Ella Maise Tytuł oryginału: To Love Jason Thorn Data wydania: 2019-10-16 Liczba stron: 416 Tłumacz: Karolina Bochenek Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Kategoria: literatura obyczajowa, romansMuszę powiedzieć, że mam już dość półnagich facetów na okładkach. Taki styl oprawy od razu w mojej głowie sugeruje, że książka to banalny erotyk... a czasami banalna okładka skrywa ciekawą treść.

*Oto Jason Thorn - niepokorny gwiazdor, który kiedyś złamał serce pewnej dziewczyny.

Już raz go pokochała. Teraz on zrobi wszystko, by ponownie zdobyć jej serce.

Olive Taylor właśnie napisała swoją pierwszą książkę. Romantyczna powieść jest na tyle dobra, że ruszają prace nad jej ekranizacją. W rolę głównego bohatera ma się wcielić gwiazdor Hollywood – Jason Thorn. Gorzej być nie mogło.

Przystojny Jason nie ma pojęcia, że postać z filmu jest inspirowana jego osobą. To właśnie on lata temu złamał serce Olive, która była w nim zakochana po same uszy. Teraz ich drogi znowu się krzyżują. Czy tym razem zwróci na nią uwagę?*

Sięgnęłam po tę powieść z nutką obawy, że po raz kolejny dostanę powieść, w której seks będzie wylewał się strumieniami, a główne wątki zostaną potraktowane po macoszemu. Jak dobrze, że jednak dałam szansę książce, bo ona okazała się zupełnie inna, niż myślałam na samym początku.

   Muszę powiedzieć, że mam już dość półnagich facetów na okładkach. Taki styl oprawy od razu w mojej głowie sugeruje, że książka to banalny erotyk... a czasami banalna okładka skrywa ciekawą treść. *Oto Jason Thorn - niepokorny gwiazdor, który kiedyś złamał serce pewnej dziewczyny. Już raz go pokochała. Teraz on zrobi wszystko, by ponownie zdobyć jej serce. Olive Taylor właśnie napisała swoją pierwszą książkę. Romantyczna powieść jest na tyle dobra, że ruszają prace nad jej ekranizacją. W rolę głównego bohatera ma się wcielić gwiazdor Hollywood – Jason Thorn. Gorzej być nie mogło. Przystojny Jason nie ma pojęcia, że postać z filmu jest inspirowana jego osobą. To właśnie on lata temu złamał serce Olive, która była w nim zakochana po same uszy. Teraz ich drogi znowu się krzyżują. Czy tym razem zwróci na nią uwagę?* Sięgnęłam po tę powieść z nutką obawy, że po raz kolejny dostanę powieść, w której seks będzie wylewał się strumieniami, a główne wątki zostaną potraktowane po macoszemu. Jak dobrze, że jednak dałam szansę książce, bo ona okazała się zupełnie inna, niż myślałam na samym początku.   Pokochać Jasona to przyjemny romans, z nutką, naprawdę nutką, erotyzmu. Fabuła nie jest przytłoczona scenami seksu, a raczej dopełniona nimi. A główna oś fabuły została zachowana. Mamy do czynienia z wątkiem, który hmmm mogłabym nazwać od przyjaźni do miłości. Choć nasza bohaterka była zakochana w Jasonie od najmłodszych lat. Fascynował ją, a że był miły i uprzejmy, to szybko skradł jej serce. W dodatku mamy bohaterkę, która jest autorką książek, nie przypominam sobie, żeby wiele takich powieści było na rynku. Gdzie bohaterka oddaje się pasji pisania. Jestem zachwycona kreacją postaci, tym w jaki sposób rozwija się między nimi relacja i w jak niebanalny sposób został stworzony ten wątek miłosny. Uważam, że Pokochać Jansona spodoba się każdej romantycznej duszy. Ja w książkach cenię lekkość i to, że mogę się przy nich zrelaksować po cały, dniu ta powieść jest takim przerywnikiem, przyjemnym oderwaniem od rzeczywistości. Dobrze napisana, ciekawie wykreowana, jeżeli lubicie romanse, to powinniście sięgnąć po tę powieść, zadowoli was. Ella Maise Tytuł oryginału: To Love Jason Thorn Data wydania: 2019-10-16 Liczba stron: 416 Tłumacz: Karolina Bochenek Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Kategoria: literatura obyczajowa, romans


Pokochać Jasona to przyjemny romans, z nutką, naprawdę nutką, erotyzmu. Fabuła nie jest przytłoczona scenami seksu, a raczej dopełniona nimi. A główna oś fabuły została zachowana. Mamy do czynienia z wątkiem, który hmmm mogłabym nazwać od przyjaźni do miłości. Choć nasza bohaterka była zakochana w Jasonie od najmłodszych lat. Fascynował ją, a że był miły i uprzejmy, to szybko skradł jej serce.

W dodatku mamy bohaterkę, która jest autorką książek, nie przypominam sobie, żeby wiele takich powieści było na rynku. Gdzie bohaterka oddaje się pasji pisania. Jestem zachwycona kreacją postaci, tym w jaki sposób rozwija się między nimi relacja i w jak niebanalny sposób został stworzony ten wątek miłosny.

Uważam, że Pokochać Jansona spodoba się każdej romantycznej duszy. Ja w książkach cenię lekkość i to, że mogę się przy nich zrelaksować po cały, dniu ta powieść jest takim przerywnikiem, przyjemnym oderwaniem od rzeczywistości. Dobrze napisana, ciekawie wykreowana, jeżeli lubicie romanse, to powinniście sięgnąć po tę powieść, zadowoli was.

Ella Maise
Tytuł oryginału:
To Love Jason Thorn
Data wydania:
2019-10-16
Liczba stron:
416
Tłumacz:
Karolina Bochenek
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Kobiece
Kategoria:
literatura obyczajowa, romans

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger