16:11

Będziesz moja Diana BrzezińskaW trzech punktach:


1. Charyzmatyczne postacie


2. Intrygująca niejasna fabuła


3. Wiele zaskakujących emocji.


Dianę Brzezińską poznałam już w odsłonie bardziej romantycznej obyczajowej. Teraz przyszła kolej na jej kryminalny debiut. Byłam zaintrygowana opisem i wiedziałam, że muszę poznać treść.


Ada Czarnecka: rudowłosa profilerka z ciętym językiem, powszechnie znana jako leń o wyjątkowo niskiej empatii, notoryczna spóźnialska i miłośniczka seriali true crime.


Krystian Wilk: przystojny i ambitny podkomisarz, seryjny podrywacz, dla którego „mąż to nie przeszkoda”.


Połączyła ich praca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, zagadkowa sprawa z Archiwum X i skomplikowana „przyjaźń”.


Szczecinem wstrząsa seria brutalnych morderstw. Sprawca upodobał sobie młode, rudowłose kobiety i z niezwykłym okrucieństwem urządza swoim ofiarom specyficzną uroczystość przed śmiercią. Trzeba działać szybko. Zostaje powołany zespół śledczy, w którego skład wchodzą Ada i Krystian. Ich znajomość się zacieśnia. W końcu nic tak nie zbliża, jak zbrodnia…*


Diana Brzezińska w swojej książce postawiła na narrację trzecioosobową, dzięki temu może łatwo manipulować czytelnikiem, zwodzić go i zaskakiwać. Od pierwszych stroną zostałam wciągnięta w śledztwo, zastanawiałam się, jak to wszytko dalej się rozwinie i co jeszcze się wydarzy.


Autorka w książce Będziesz moja zadbała o odpowiedni poziom emocji, książka jest napisana w taki sposób, że każdy kolejny rozdział zaskakuje i zmusza do czytania kolejnego. Ten zabieg w połączeniu z lekkim stylem pisania Diany sprawia, że książkę wręcz pochłaniamy, nie mogąc się od niej oderwać.


Jesteśmy zaskakiwani, zwodzeni. Bohaterowie muszą się zmagać z kolejnymi problemami kruczkami i kłodami rzucanymi im pod nogi. To wyjątkowe połączenie zaskakującej zagadki kryminalnej z wyjątkowym obyczajowym tłem. Mamy również zalążek wątku miłosnego, który radował moją romantyczną duszę.


Po przeczytaniu debiutu Diany, wydanego pod pseudonimem, wiedziałam, że autorka ma niemały talent pisarski. Jednak dopiero w Będziesz moja widzę, że Diana Brzezińska potrafi łączyć talent pisarski z wiedzą prawniczą i tworzyć kryminały na miarę mistrza. Polecam i z niecierpliwieniem oczekuje kolejnego tomu!

Diana Brzezińska

Cykl: Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 1)
Data wydania:
2019-09-18
Liczba stron:
480
Wydawnictwo:
Otwarte
Kategoria:
kryminał, sensacja, thriller
*Opis pochodzi od wydawcy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger