10:21

Zemsta pachnie wilkiem - J.G Latte
J.G Latte to debiutująca autorka, która na swój pierwszy warsztat wzięła historię miłosną, ale nie zwyczajną, ona postanowiła opisać miłość kobiety i... wilkołaka!

Marta to silna pewna siebie kobieta. Bierze życie za rogi i pcha do przodu ponad wszelkie niepowodzenia losu. Stara się nie poddawać i uparcie dążyć do celu. Niestety na jej drodze staje przeciwnik nie do przejścia, niszczy ją, zabiera coś, co ma najcenniejszego, odziera z godności. Z pomocą przychodzi jej wataha wilków, a Marta kieruje od teraz tylko jedno pragnienie... pragnienie zemsty.

Podeszłam do tej książki z wielką rezerwą, na początku było mi trudno się w nią wkręcić, nie potrafiłam się wczuć. Podchodziłam do lektury dwukrotnie i dopiero za drugim razem historia mnie wciągnęła. Początek odrobinę zniechęca, ale potem jest coraz lepiej.Zemsta pachnie wilkiem to debit pisarski J.G Latte dlatego też można znaleźć w nim kilka błędów, które mogą wynikać z braku warsztatu. Nie podobał mi się jeden epizod zamieszczony gdzieś bliżej początku. Na szczęście im dalej w fabułę tym robi się ciekawie i początkowe zgrzyty zmniejszają swą siłę.

W powieści ciągle coś się dzieje, wydarzenia zazębiają się, nachodzą na siebie, tworząc dynamiczną i wciągającą akcję. Z wielką niecierpliwością czekałam na zakończenie pełna ciekawości czy bohaterce uda się dokonać zemsty. Przy zakończeniu jest kumulacja emocji, wiele się dzieje. Autorka umiejętnie opisała odczucia głównych bohaterów, włożyła w zakończenie wiele uczuć i wzbudziła we mnie emocje, a to wielki plus.

Nie jestem pewna czy kiedyś czytałam romans paranormalny między kobietą a wilkołakiem, nie jestem pewna, czy spotkałam podobny wątek. Dlatego uważam, że pomysł jest dość oryginalny i wykonanie nie jest najgorsze. Lekki styl, charyzmatyczni bohaterowie, dynamiczna akcja i emocje to cechy, które sprawiają, że muszę wam polecić tę książkę. Warto dać jej szansę. Ja czekam na inne powieści autorki, bo drzemie w niej potencjał, który musi jeszcze dopracować doszlifować, aby podążać do perfekcji.Zemsta pachnie wilkiem
J. G. Latte
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2019
Liczba stron: 364

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger