17:46

Z całego serca - R.S Grey
Z całego serca to jedna z tych książek, którą chciałam przeczytać ze względu na okładkę... no i może jeszcze dlatego, że polecają ją blogerki, które są dla mnie wiarygodne. Czułam, że książka może mi się spodobać...


*Gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że się zakocham, wyruszę w podróż pełną przygód, będę ujeżdżać triceratopsa, śpiewać w barze i stracę dziewictwo, uznałabym, że jest niespełna rozumu.
Wszystko w moim życiu się zmieniło, kiedy spotkałam Beckhama.
To jego należy winić za moją lekkomyślność. Wspaniały, bystry i niewiarygodnie czarujący Beck wtargnął do mojego życia, zupełnie jakby musiał się upewnić, że już nigdy nie wezmę niczego za pewnik. Nauczył mnie, że nie ma czegoś takiego jak granice, że zasady są dla słabeuszy, a pocałunek powinien wydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie.
Beck był jak zwrot akcji, którego zupełnie się nie spodziewałam. Dwa miesiące przed naszym spotkaniem śmierć pukała do moich drzwi. Niemal całkiem opuściła mnie nadzieja, gdy nagle dostałam od życia drugą szansę. Tym razem nie zamierzałam jej zmarnować.
Wyruszyliśmy w podróż, nie mając nic do stracenia i nie wiedząc, co wydarzy się jutro.
Zakochaliśmy się młodzieńczą, nierozważną miłością.
Taką miłością, która płonie jasnym płomieniem.
Taką miłością, od której żadna mapa nie wskaże drogi powrotnej.*Nigdy nie czytam opisów wydawcy, dzięki temu każda książka jest dla mnie niespodzianką, tak tez było w tym przypadku. Każde wydarzenie w książce było dla mnie zaskoczeniem, nie mogłam się oderwać od lektury, przeczytałam ją na jeden raz. Wątek miłości, która rodzi się między Beckiem a Abby, był tak słodko idealnie poprowadzony, że nie mogę przestać o nim myśleć. Bohaterowie dość szybko się w sobie zakochują, ale dla mnie to tylko plus tej opowieści, Abby zaczyna nowe życie i myślę, że najlepiej zacząć je od miłości. Pokochałam tych charyzmatycznych i ciekawych bohaterów i z pewnością będę do nich jeszcze niejednokrotnie wracać.

Autorka zadbała również o odpowiedni poziom emocji, potrafiła mnie zainteresować już od samego początku i utrzymać to zainteresowanie do ostatniej strony. Przy zakończeniu trafiłam na istną sinusoidę emocji i już wiedziałam, że książka na dobre wpisze się w kanon moich ulubionych powieści.

Z całego serca to słodko gorzka opowieść o życiu i tym, co w życiu ważne. Pokazuje kruchość istnienia i zmusza do przeanalizowania własnego życia, aby odkryć w nim to, co naprawdę wartościowe. Warto żyć pełną piersią, tak jakby jutra miało nie być, bo nie wiemy, co może przynieść kolejny dzień.Z całego serca
R.S. Grey
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska
Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Tytuł oryginału: With This Heart
Data wydania: 3 lipca 2019
Liczba stron: 308
*Opis pochodzi od wydawcy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger