13:28

Władczyni mroku K.C Hiddenstrom
Zazwyczaj nie sięgam po wznowienia książek, tym razem jednak nie mogłam odebrać sobie tej przyjemności i musiałam przeczytać Władczynie Mroku. W pierwotnej wersji miałam zgrzyty i byłam ciekawa, czy autorce udało się ich wyzbyć przy wznawianiu historii...


Ona przeciętna, nijaka, zagubiona, zwykła, jak każda z nas. Megan Rivers główna bohaterka książki, na tle innych dziewczyny wyróżnia ją tylko malowniczy tatuaż. Życie dziewczyny zmienia się diametralnie, gdy traci prace, a z bezrobotnej passy uwalnia ją Nicholasa Marlowe'a, u którego zaczyna nową pracę. Jednak mężczyzna nie jest tylko zwykłym szefem... jest Księciem Ciemności.Po Władczyni mroku czytałam każdą książkę K.C Hiddenstrom i byłam szczęśliwa, kiedy poinformowała mnie ona o wznowieniu swojego debiutu, mówiła o poprawkach, a ja tych poprawek byłam najciekawsza. Wiedziałam już, że autorka zmieniła nieco swój styl i doszlifowała warsztat, teraz musiała tylko te umiejętności wykorzystać.

No i cóż mogę powiedzieć... chapeau bas K. C Hiddenstrom! Widać, że tekst przeszedł radykalne zmiany, nic mi teraz nie "zgrzytało" przy czytaniu nic mnie nie nudziło, nie było zastraszającej liczby zapychaczy fabuły, autorka wyrzuciła wszystko to, co nie zagrało mi za pierwszym razem, sprawiła, że odkrywałam tę historię na nowo i zatraciłam się w niej bez reszty. Poziom emocji sięgnął zenitu, choć nie spodziewałam się, że ponownie powieść wzbudzi we mnie emocje, a jednak tak się stało, co jest kolejnym plusem całości.Akcja pędzi jak szalona, bohaterowie wzbudzają sympatie... choć przecież nie powinni, wszak należą do ciemnej strony mocy. Ale są tak charyzmatyczni, zaskakujący, że nie sposób o nich zapomnieć.Władczyni mroku to książka, która wymagała doszlifowania, aby stać się prawdziwą perełką. I właśnie taki szlif przeszła, sprawiając tym samym, że z ręką na sercu mogę ją polecać wszystkim wielbicielom dark fantasy z wątkami miłosnymi. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger