06:34

Pikantnie po włosku Gosia Lisińska.

Pierwszą częścią książki jest powieść Światła w jeziorze, historie jednak nie przenikają się w szczególny sposób i opowiadają o różnych bohaterach. Ja , jak już wielokrotnie powtarzałam, jestem fanką chronologii i polecam czytać od pierwszego tomu.


*Czy szalony romans ma szanse przerodzić się w coś trwałego? Zwłaszcza szalony romans z własnym szefem?
Życie Magdy nigdy nie było poukładane czy zwyczajne, a związek z Roberto bynajmniej tego nie zmienia. Przynosi za to mnóstwo namiętności, ale i pytań, których dziewczyna dotychczas sobie nie zadawała.
Jak potoczą się jej losy? Jakie ostatecznie podejmie decyzje?
Tego dowiecie się z tej zabawnej i bardzo erotycznej powieści.
Pióro Małgorzaty Lisińskiej poznałam już przy opowieści Światła w jeziorze, zachwyciła mnie wtedy kreacją postaci i plątaniną wątków, dlatego też zdecydowałam się na lekturę kolejnego tomu. Czy i tym razem autorka mnie zaciekawiła?*Pikantnie po włosku jest romansem obyczajowym z elementami erotyki, autorce świetnie wyszło opisywanie scen intymnych, nie przesadziła z ich ilością, nie przyćmiła nimi całej historii, a jedynie sprawiła, że były miłym uzupełnieniem całości. Sceny zbliżeń nie są wulgarne, raczej naturalne i ... pikantne.

Uważam, że historia zawarta w tej części była nawet lepsza od swojej poprzedniczki. O wiele bardziej spodobała mi się postać Magdy, dziewczyna ma charakterek, który niejednokrotnie pokazała i który idealnie trafia w mój gust. Nie lubię nijakich postaci, a Magda z pewnością do takich nie należy, jest charyzmatyczna i nie sposób o niej zapomnieć.

Podobał mi się również wątek miłosny, który autorka wykreowała w tej historii. Miedzy Roberto i Magdą iskrzy, tak że miło patrzeć, a raczej czytać, o ich rodzącym się uczuciu. Uroku całej historii dodaje tło obyczajowa, przepięknie ubrana w słowa relacja córki z ojcem. Ciekawie zarysowana relacja Magdaleny z matką. Całość spięta klamrą i wzbudzająca szereg rozmaitych uczuć.

Pikantnie po włosku to historia, która idealnie sprawdzi się w letni wieczór. Opowieść, którą czyta się lekko i przyjemnie, kibicując przy tym bohaterom i ściskając mocno kciuki za ich powodzenie. Polecam wszystkim wielbicielom dobrze napisanych romantycznych historii.

* Opis pochodzi od wydawcy

Pikantnie po włosku
Małgorzata Lisińska
Cykl: Miłość w Tychach (tom 2)
Wydawnictwo: Inanna
Data wydania: 24 maja 2019
Liczba stron: 300
Romans

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger