10:36

Pierwsza miłość - Praca zbiorowa.
Pierwsza miłość na zawsze zostaje w pamięci, jest odrobinę naiwna, niewinna, a po latach podchodzimy do niej z sentymentem... Partnerom możemy okazywać miłość każdego dnia, a może przy okazji wspomnimy swoje pierwsze miłostki?


Pierwsza miłość to zbiór opowiadań polskich poczytnych autorek i jednego rodzynka w towarzystwie, mowa o Robercie Kornackim, który opowiadanie do książki napisał w duecie z Lidią Liszewską. Każda z autorek w jakimś stopniu była mi znana, pierwszy raz natomiast spotkałam się z piórem wspomnianego wyżej duetu.W publikacji znajdziemy jedenaście opowiadań, każda plus minus licząca trzydzieści stron. Opowiadania traktują o miłości, wzruszeń i romantycznych uniesień tu nie zabraknie. Znajdziecie tu również sporo codziennych problemów, zadbała o to Gabriela Gargaś, która swoim opowiadaniem pokazała, że czasami bezmyślne zauroczenie potrafi przyćmić prawdziwą miłość.Agnieszka Lingas — Łoniewska nawet w tak krótkiej formie musiała namieszać i w swoje opowiadanie wpleść intrygę, która zagwarantowała wielkie emocje!


Agata Przybyłek jak zwykle kupiła mnie wrażliwością pióra i unikalnym poczuciem humoru. Choć opowiadanie Pierwsza randka Agaty Przybyłek jest sentymentalne i pozostawia po sobie ciepło, to nie zabrakło w nim nieuniknionej goryczy życia.Katarzyna Berenika Miszczuk nie byłaby sobą, gdyby nie wtopiła w opowieść jakiegoś stwora — tym razem był to Duch. Czytając opowiadanie, uśmiech nie schodził mi z twarzy, choć były i delikatne ciarki przerażenia.Każde z opowiadań sprowadza się do wspólnego mianownika — miłości. Autorki udowodniły, że miłość jest w życiu ważna, skłonna do poświęceń, potrafi wybaczać. Pisarki udowodniły, że dojrzała miłość może być równie piękna, jak pierwsza i szalona i pokazały, że czasami ta pierwsza niewinna jest miłością na całe życie. Idealny zbiór opowiadań na świeżo zakochanych i nie tylko!


Pierwsza miłość

Natasza Socha, Agnieszka Krawczyk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Karolina Wilczyńska, Agnieszka Lis, Gabriela Gargaś, Agata Przybyłek, Natalia Sońska, Joanna Szarańska, Robert Kornacki, Lidia Liszewska

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 30 stycznia 2019
Liczba stron: 378
Opowiadania
Literatura obyczajowa i romans


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger