10:54

Vincent boys Abbi Glines

 
ytuł: Vincent Boys Autor: Abbi Glines Wydawnictwo Kobiece Seria Vincent Boys Oprawa: Miękka Rok wydania: 2018 Ilość stron: 360 Oryginalny tytuł: The Vincent Boys Tłumacz: Wolin Julia romans, Abbi, cytat, ksiązka, miłść, opowieść o miłości, przyjaźń, zdrada, cierpienie, ból.
 
 
Abbi Glines to dość poczytna autorka. W Polsce bardzo znana jest jej seria Rosemary Beach, do której swoją drogą mam wielki sentyment Bardzo byłam ciekawa kolejnej książki autorki, wydanej na polskim rynku. Czy Vincent boys to książka godna polecenia?

Ashton, Beau i Sawyer przyjaźnią się od dziecka. To Ash i Beau tworzą idealny duet — są partnerami zbrodni, pakują się w niewinne kłopoty, a Sawyer zawsze ratuje ich z opresji. Czas szybko mija, a dziecięce problemy odchodzą w niepamięć. Pomimo tego, że Ash i Beau tak świetnie się dogadują, to w ramionach Sawyera dziewczyna szuka miłości. Zmienia się nie do poznania, a jej idealna i nieskazitelna postawa rozgorycza Beau — chłopak się wycofuje. Jednak w okresie, kiedy Sawyer jest poza miastem, dawna przyjaźń odżywa, a chłopak na nowo widzi w Ash tę zwariowaną dziewczynę, którą niegdyś bywa. Tylko przy nim może wyluzować i zdjąć maskę perfekcyjności. Niestety obje, z całych sił usiłują zgasić uczucia wobec siebie. Wszystko to aby nie ranić Sawyera. Czy miłość wygra? Co będzie silniejsze pozorna perfekcja czy nutka szaleństwa? Jak zakończy się ta przygoda i kto wyjdzie z niej bez szwanku?


Kłopoty mogą być bardzo przyjemne. 
To brak polotu i trzymanie się zasad sprawiają, że życie robi się nie do zniesienia.
 
 
Bez dwóch zdań Vincent Boys trafia na listę ulubieńców — przyznam nieśmiało również, że przebił Rosemary Beach. A wszystko za sprawą tego emocjonalnego trójkąta, w który wpakowali się bohaterowie, uwielbiam takie klimaty i to jak działają na moje emocje. Fabuła w Vincent boys zmusza nas do zastanowienia się, czy lepiej wybrać miłość, która dodaje nam skrzydeł, sprawia, że jesteśmy sobą, czy raczej tę, która gwarantuje pozorne szczęście, ale wymaga od nas zmiany. Bez dwóch zdań bohaterka stoi przed trudnym wyborem!

Moim ulubieńcem jest Beau — ulubiony typ bohatera, męski, stanowczy, łobuzerski, a jednocześnie słodki i pełen miłości. Jak na złość Abbi Glines sprawiła również, że drugi z męskich bohaterów przypadł mi do gustu!

Jednakże to Beau został lepiej wykreowany, choć może to być przez fakt, że w książce jest go zwyczajnie więcej, a na dodatek dostajemy narrację naprzemienną, gdzie to właśnie Beau jest jednym z narratorów. Mimo wszystko uważam, że przeszłość Beau, miejsce, w którym się wychował — relacja z ojcem, potem z matką — wszystko to sprawiło, że był dla mnie bardzo wyrazistą postacią, z krwi i kości. Wzbudzał emocje, a to dla mnie w książce najważniejsze.
 
Tytuł: Vincent Boys Autor: Abbi Glines Wydawnictwo Kobiece Seria Vincent Boys Oprawa: Miękka Rok wydania: 2018 Ilość stron: 360 Oryginalny tytuł: The Vincent Boys Tłumacz: Wolin Julia romans, Abbi, cytat, ksiązka, miłść, opowieść o miłości, przyjaźń, zdrada, cierpienie, ból.

Sam wątek miłosny zbudowany na wieloletniej przyjaźni, to strzał w dziesiątkę. Takie sytuacje właśnie lubię, tutaj jeszcze zostało to dopełnione tym wspomnianym wyżej trójkątem, całością Abbi idealnie trafiła w mój gust!

Vincent boys
to historia o miłości, która, choć tłumiona latami, bardzo chce się wyrwać na wolność i zacząć latać. To opowieść o walce serca z rozumem, pełna emocji, rozterek i w rezultacie zmuszająca do podjęcia ważnych decyzji. Nie mogłam się oderwać od książki i żałowałam, że tak szybko mi się ją czytało, ponieważ idealnie odnalazłam się w świecie chłopców Vincent!
 
Tytuł: Vincent Boys
Autor: Abbi Glines
Wydawnictwo Kobiece
Seria Vincent Boys
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 360
Oryginalny tytuł: The Vincent Boys
Tłumacz: Wolin Julia

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger