14:02

Zaufaj mi Anna Bellon

Anna Bellon pierwszą książką pokazała mi, że ma potencjał, ale zabrakło mi emocji, druga książka była idealna — prawdziwy progres w kreowaniu historii, jak było za trzecim podejściem? Czy kolejny członek The Last Regret podbił moje serce?

Miles rozstał się z dziewczyn, jest prawdziwą gwiazdą rocka, która ma w poważaniu miłość i podobne związane z nią farmazony. Ze wszystkich cudów na ziemi, z pewnością nie spodziewał się, że kuzynka jego najlepszego przyjaciela zawróci mu w głowie. Jedna noc spędzona w towarzystwie Kacey była dla Milesa jak zastrzyk nowej, nieznanej energii. Chwile spędzone wspólne, choć krótkie były iskrą w ich życiu.

Nie ma nic lepszego niż ponowne spotkanie z przyjaciółmi, uwielbiam bohaterów serii The Last Regret, uwielbiam klimat panujący w tych książkach i tę niezwykłą przyjaźń, która choć fikcyjna, tak idealnie oddaje rzeczywistość. Anna Bellon stworzyła paczkę zgranych ludzi, którzy są dla siebie jak rodzina, wzruszają mnie i bawią niejednokrotnie — są jedną z ulubionych książkowych paczek, w której z chęcią bym się znalazła.

Historia Kacey i Milesa naprawdę mi się podobała — Anna Bellon idzie w dobrym kierunki i wierzę, że niebawem przeczytam coś spod jej pióra. Kacey to nie kolejna byle jaka, niewyraźna bohaterka — autorka bardzo dokładnie i realnie odzwierciedliła tę postać. Po pierwsze dzięki kreacji bohaterki Anna Bellon poruszyła żywy problem mobbingu w szkole — nie wie, co się dzieje z młodzieżą, ale mam wrażenie, że wzajemne znęcanie się nad sobą jest częściej uprawiane niż sport. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że młodzi idealnie potrafią się maskować i nie zawsze można wyłapać, że dzieje się coś niedobrego.

Sam wątek miłosny jest również strzałem w dziesiątkę, uderza idealnie w mój gust. Autorka nie pcha bohaterów sobie wzajemnie w ramiona już na pierwszej stronie — ich relacja rozwija się naturalnie i pięknie. Anna Bellon w taki sposób operuje wątkiem miłosnym, że pozwala czytelnikowi poczuć tę relację rodzącą się między bohaterami, dzięki temu wszystko jest dla mnie takie wiarygodne wręcz namacalne, a miłość Kacey i MIlasa na długo została w moim sercu.

Zaufaj mi to kolejna świetna książka Anny Bellon — autorka nie idzie w złym kierunku, absolutnie, wszystko jest na jak najlepszej drodze! Szlifuje warsztat, uczy się opisywać emocje i wychodzi jej to z książki na książkę lepiej! Mam nadzieję, że Zaufaj mi trafi w wasz gust, rozkocha w sobie i podzielicie moją miłość do Milasa — niewątpliwie stał się on moim ulubionym bohaterem tej serii!  Autor: Anna Bellon
Wydawnictwo Znak
Seria The Last Regret
Rok wydania: 2018

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger