11:01

Planer taki jak ty od Gabrieli Gargaś


Całkiem niedawno Gabriela Gargaś sprytnie wślizgnęła się na moją prywatną subiektywną listę ulubionych polskich autorek, dlatego też byłam ciekawa, jak zaprezentuje się planer zaprojektowany przez autorkę.

Na początek muszę przyznać, że Plener taki jak ty jest wizualnie przepiękny. Solidna gruba okładka uchroni rogi notesu przed zagnieceniem np. w czeluściach damskiej torebki. W dodatku kalendarz wyposażony został w trzy kolorowe wstążeczki, które umożliwią nam zaznaczenie sobie istotnych miejscach.


W środku znajdziemy 319 różnobarwnych stron. Autorka nie narzuca nam miesięcy, dni — możemy sobie wiele samemu uzupełnić, w wykropkowane miejsca wstawiając pożądany miesiąc. Znajdziemy w środku również przyjemne rubryczki — coś w rodzaju menu tygodnia, do własnego uzupełnienia, lista obowiązków. Myślę, że to idealne rozwiązane dla kobiet, które lubią mieć wszystko zaplanowane, zapisane. Ja jestem zachwycona, bo uwielbiam planować — nawet najprostsze rzeczy takie jak porządki w domu a Planer taki jak ty daje mi wachlarz możliwości.

Wewnątrz znajdziemy też wiele sentencji, które niejednokrotnie będą mogły podnieść nas na duchu w gorszych chwilach — które każda z nas miewa. Planer jest naprawdę taki jak większość kobiet — idealnie dopasowany dla potrzeb każdej z nas. Będę go testować cały rok i myślę, że na zakończenie również będę mogła powiedzieć z ręką na sercu, że to najlepszy planer, jaki miałam w dłoniach! Ten rok misi być wyjątkowy i mam nadzieję, że dzięki planerowi również uporządkowany.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger