12:35

FightingTemptation. Honorowi mężczyźni. Tom 1 Lynn K.C. [Patronat medialny]

Ze strefy przyjaźni trudni wyjść. Każdy z przyjaciół boi się wychylić, aby nie zniszczyć uczuć, które już są zbudowane....

Jaxson jest najlepszym przyjacielem Julii, jej powiernikiem, ochroniarzem, ale też największą miłością! Jaxson podejmuje decyzję, aby dołączyć do SEAL. Dla Julii jest to niemały szok, postanawia wyznać u to co, czuje, a kiedy oboje dają się ponieść chwili, dziewczyna ma nadzieję na prawdziwy związek. Jaxon jednak uparcie twierdzi, że nie jest wystarczająco dobry dla Julii. Wszystko się komplikuje, a przyjaźń wisi na włosku. Gdy Jaxon po pięciu latach wraca ze służby, ma nadzieję naprawić relację z Julią – ta jednak nie zamierza mu niczego ułatwiać!

Na początku książki Fightingtemptation dostajemy migawki z przeszłości bohaterów, ich początek znajomości, rozwój i pożegnanie przed wyjazdem Jaxsona. Wszystkie te zlepki historii sprowadzają się do wspólnego mianownika — miłości. Ona od początku wie, że go kocha, nie potrafi sobie wyobrazić nikogo innego przy swoim boku. On zdaje sobie sprawę, że Julia jest dla niego kimś wyjątkowym, ale przez zaburzenie poczucia własnej wartości uważa się za nieodpowiedniego dla niej mężczyznę. Ich wspólne mijanie się nie wróży najlepiej — czy w końcu zaskoczą w tym samym momencie? Czy ich miłość już na zawsze pozostanie w sferze przyjaźni?

Muszę przyznać, że akcja w Fightingtemptation to niezwykła sinusoida. Na początku wiele się dzieje, potem akcja zwalnia, aby za kilka rozdziałów zaskoczyć nas zwrotem. W finalnej części dostajemy odrobinę wątku sensacyjnego, który przyspieszył bicie mojego serca i sprawił, że z drżałam ze zniecierpliwienia. Uwielbiam takie książki, które budzą we mnie emocje!

Wątek miłosny jest również idealnie zbudowany, trafiający w mój gust, jestem czytelniczką lubiącą miłość rozwijającą się z przyjaźni, a tutaj wyszło to wręcz perfekcyjnie. Nie jest od początku słodko, bohaterowie zakochują się w sobie z jakiegoś powodu, ich relacja jest naturalna — pełna wzlotów i upadków, dlatego tak łatwo jest mi ja sobie wyobrazić.

Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejny tom serii Honorowi mężczyźni, bo wydaje mi się, że żołnierze na dobre dołącza do grona moich ulubionych bohaterów romansów!

Fightingtemptation to idealnie połączenie miłości z przyjaźnią, niezwykła historia przyjaźni, która od zawsze była czymś więcej. O tej książce warto mówić, warto ją czytać i dawać się ponieść emocjom w niej zawartym. Szczerze polecam wielbicielkom romansów — nie będziecie zawiedzione!

Tytuł: FightingTemptation. Honorowi mężczyźni. Tom 1
Seria: Honorowi mężczyźni
Autor: Lynn K.C.
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Data premiery: 2018-11-14
Cytaty:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger