23:10

Legend Katy Evans [Patronat medialny]


Chyba nikogo nie zdziw fakt, że jestem wręcz zakochana w serii Real Katy Evans! Boks, problemy, miłość, która zniewala! Tym razem dostajemy nieco młodsze towarzystwo, a główną bohaterką jest stojąca u progu dorosłości kuzynka Brook (dla niewtajemniczonych Brook to główna bohaterka pierwszych trzech części).

Cage Maverick pragnie zostać legendą ringu, czy Cage to godny następca Remingtona? Jest tajemniczy, mroczny, niebezpieczny, a jednocześnie skrywający tajemnice, które nie ułatwiają mu drogi w Podziemiu. Kim tak naprawdę jest Maverick? Reese i Cage poznają się przypadkiem, nie od razu rzucają się w swoje ramiona, ale już od pierwszego wrażenie iskrzy między nimi. Czy miłość i chęć zdobycia mistrza podziemia mogą iść w parze? Czy fakt, że Reese jest blisko z Remingtonem, wpłynie na jej przyszłość z Maverickiem?

Bez wątpienia Cage to dla mnie godny następcą Remingtona! Jak zwykle czytałam kolejny tom serii z zapartym tchem i czekałam na rozwój wydarzeń. Autorka, choć szybko rozpaliła żar między bohaterami, to jednak podsycała go stopniowo, a co za tym idzie bez sztucznego, mechanicznego zakochania się od pierwszego wejrzenia. Bohaterowie, a szczególnie Reese, muszą dojrzeć do swoich uczuć i zrozumieć, czym tak naprawdę w życiu jest miłość.

Jestem zauroczona postaciami, o ile Reese była kolejną kobiecą bohaterką, jakoś szczególnie niewyróżniająca się na tle innych, o tyle Maverick jest jednym z tych bohaterów, którzy na długo zapadają w pamięć i sprawiają, że do książki chce się wracać, a historia  z każdym kolejnym poznaniem zyskuje inny wymiar.

Przeszłość Mavericka również intryguje, gdzieś tam się domyślałam, jakiego asa może kryć w rękawie, skąd się biorą jego pewne problemy, jednak Evans potrafi w taki sposób manipulować, że niczego nie byłam w stu procenach pewna, póki wszystkie karty nie zostały wyłożone na stół.
 

 
W dodatku w tej części dostajemy ponownie Podziemie, a co za to idzie WALKI — czyli coś, w czym Katy Evans ma u mnie mistrza. Uważam, że żadna autorka w taki sposób nie potrafi budować napięcia podczas walki jak Evans. Emocje na najwyższym poziomie, boks i dążenie do spełnienia marzeń, nawet po trupach!

Legend
to historia o miłości — ale nie tylko! To przede wszystkim opowieść o tym, że warto dążyć do wyznaczonych celów, poszerzać swoje granice i spełniać marzenia. Nie trzeba być dobrym w każdej dziedzinie życia, ale warto wybrać sobie jeden aspekt i starać się być w nim mistrzem — legendą!
Garść cytatów:
Legend 
Autor: Katy Evans
Data premiery: 2018.11.28
Seria: „REAL” (tom 6)
Oprawa: miękka
Liczba stron: 368

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger