01:05

Samanta Young w Polsce - Czytelnicy o książkach autorki.
Autorka poczytnej serii On Dublin Street, zawierającej m.in. takie powieści jak W poświacie księżyca, Cofnąć czas, Ostatnia szansa. Jest niedościgłym wzorem w kreowaniu scen miłosnych. Urzekające pary i wciągające historie ich związków sprawiają, że czytelniczki kochają jej książki. Nazwisko Samanthy Young często trafia na listy bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Mieszka w Szkocji. Ostatnio w Polsce ukazały się: Żyj szybko, kochaj głęboko oraz Tylko ty mnie zrozumiesz, a także pierwszy tom nowego cyklu: To, co najważniejsze. *

W dzisiejszym poście to nie ja będę polecała Wam książki autorki. Tym razem oddałam głos moim czytelnikom. Bardzo dziękuje wszystkim tym, którzy bezinteresownie zdecydowali się pomóc w tworzeniu tego posta.
  

***

Samantha Young to autorka, której twórczość od razu skradła moje serce. Zaczęło się w sumie przez przypadek... Wygrałam jej książkę w konkursie. Przeczytałam ją i od razu zakochałam się w stylu autorki. Później były kolejne książki i mój zachwyt nie malał, a wręcz przeciwnie — rósł! W powieściach Samanthy Young jest coś magnetyzującego, poruszającego, niesamowicie wciągającego. Zawsze zapewni czytelnikowi wulkan emocji i uzależni od swojej twórczości. Uwielbiam to, w jaki sposób przekazuje emocje bohaterów, ukazuje ich historie, które przenikają w głąb serca i nie pozwalają o sobie zapomnieć na długi czas. Zawsze dostaję dawkę świetnej lektury, nie zawiodłam się na powieściach tej autorki i z chęcią będę sięgała po kolejne! Według mnie jest to mistrzyni chwytających za serce historii, często połączonych z subtelną nutką erotyzmu. Z przyjemnością polecam jej powieści moim znajomym, zaczytuję się w nich razem z mamą, która jak ja bardzo polubiła powieści Young. Sięgając po kolejne książki autorki, robię to w ciemno, ponieważ wiem, że się nie zawiodę.

Czytelniczka z instagrama Zaczytana_Angelika
 

 ***
Samantha Young to autorka, która ma na swoim koncie 32 wydane książki, z czego 14 w Polsce. Lubię sięgać po jej książki, ponieważ znajdziemy w niej nie tylko sceny łóżkowe, ale również emocje, które będą nam towarzyszyć przez całą powieść.

Czytelniczka Ewelka

***
Kiedy zaczęłam swoją przygodę z romansami, między innymi na mojej drodze pojawiła się Samantha Young. I jestem przeszczęśliwa, że tak się stało. Uwielbiam jej książki, jest w nich wszystko radość, smutek, przyjaźń, miłość, możesz się wzruszyć, ale tez pośmiać. Przeczytałam wszystkie książki wydane po polsku, Seria On Dublin Street była fenomenalna, z każdym tomem człowiek się zżywał z bohaterami, natomiast seria Heart's Boardwalk skradła moje serce. Czytając oba tomy, zamarzyłam, że sama bym chciała zamieszkać w takim miasteczku. Podoba mi się to, że sięgając po jej książki, wiem, że spędzę miłe popołudnia, wieczory czasem jak się zaczytam to i noce. Książki Samanthy Young są lekkie i przyjemne i niezwykle wciągające. Polecam każdemu!
Czytelniczka Kasia
 


***
Książki Samanthy Young kojarzą mi się z bajkami dla współczesnych kobiet. Mają w sobie wiele emocji, uczuć i pasji a bohaterowie szybko zaskarbiają sobie naszą sympatię. Każda z książek Samanthy trafiła w mój gust, dzięki czemu spędziłam naprawdę miłe godziny, czytając jej powieści. Jeśli jeszcze nie znacie jej książek, to gorąco polecam, bo każda z czytelniczek znajdzie w nich coś dla siebie.

Blogerka Ewelina autorka bloga My fairy book world

***
Książki Samantyhy Young są dla mnie jak idealna rozrywka, która pozwala mi zapomnieć o codziennych sprawach, troskach i kłopotach. To idealne połączenie miłości, romantyzmu, emocji i niezwykłych relacji międzyludzkich. Często wracam do zaznaczonych cytatów i z niecierpliwością czekam na kolejne powieści autorki.

Czytelniczka Dorota

 

***
Po książki Young sięgnęłam czystym przypadkiem, od tamtej pory przepadłam. W tych powieściach odnajduję cząstkę siebie, każda książka w jakiś sposób mnie poruszyła, zaskoczyła, sprawiła, że pokochałam bohaterów i zapragnęłam żyć ich życiem. Polecam tę autorkę, ponieważ jak nikt inny potrafi pisać o uczuciach i o erotyzmie w sposób budzący wyobraźnie.

Czytelniczka Wiktoria

***
Książki Samanthy Young mogę brać w ciemno, jeszcze żadna mnie nie zawiodła i czuję, że nie zawiezie. Niewiele jest autorek, które w taki sposób potrafią pisać tak ciekawe historie. Przygody, jakie opisuje autorka, są realne i wierzę, że gdzieś tam w świecie mogą żyć ludzie podobni do tych z książek Samanthy Young.

Czytalniczka Karolina
* Tekst o autorce ze strony wydawcy → Burda książki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger