11:20

Śląscy blogerzy książkowi — ulubione wydawnictwa.

 
 
 
 
Za co cenimy wydawnictwa? Za kontakt z czytelnikiem, to na pierwszym i najważniejszym miejscu! Za świetne książki, wyjątkowe okładki, nadzwyczajne treści. Dziś przedstawię ranking moich ulubionych wydawnictw. Podobne posty znajdziecie na innych blogach członków Śląskich blogerów książkowych.

Kolejność absolutnie przypadkowa!

Wydawnictwo Kobiece!

To wydawnictwo ma u mnie wielki, ogromny, olbrzymi plus za kontakt z czytelnikiem. Może ktoś jeszcze pamięta, jak nękałam was wiadomościami związanymi z hasztagiem #ApelOBraciSlater? Cieszę się, że mnie po tej akcji nie zablokowaliście. Jednak jeszcze bardziej cieszę się, że wydawnictwo nas dostrzegło, wysłuchało i dziś możemy się cieszyć braćmi Slater w Polsce! Ponadto uważam, że wydawnictwo kobiece szturmem podbija rynek wydawniczy i kobiece serca. Trafia w gust wszystkich kobiet, równie tych, które lubią się rozpływać w marzeniach, czytając o księciu z bajki, jak i tych paniach, które w książce szukają emocji, akcji. Kobiece raczy nas romansami, poradnikami, thrillerami psychologicznymi a wszystko po to, aby sprostać wymaganiom większości.
Wydawnictwo Szósty zmysł!

To wydawnictwo dopiero zaczyna raczkować oplecione czujnymi i opiekuńczymi ramionami Papierowego księżyca. Uważam, że Papierowy księżyc wyszedł naprzeciw kobiecym wymaganiom i stworzył nam Szósty zmysł! Do tej pory nakładem wydawnictwa wyszły książki takie jak: Consolation, Conviction, Arsen — opowieści, które niszczą emocjonalnie i gwarantują kac książkowy! Mam nadzieję, że nie spoczniecie na laurach i będziecie robić, to co robicie, dając z siebie dwieście procent. Powodzenia w dalszej drodze, trzymam kciuki za Szósty zmysł i czekam na kolejne publikacje!
Wydawnictwo Czwarta Strona!

Któż nie słyszał o tym wydawnictwie, no kto? Najwspanialsze polskie obyczaje, odważna literatura erotyczna, kryminały z wartką akcją i młodzieżowe fantasy, które zabiera w niezapomniane przygody. To wydawnictwo pokochałam za książki Agaty Przybyłek, którą uwielbiam i mogę czytać ciągle i wciąż i chyba nigdy mi się nie znudzi. Ponadto Czwarta strona zdecydowała się na wydanie kolejnej mojej ulubionej pisarki — Martyny Senator. Myślę, że zróżnicowane lektury, autorzy, którzy nie boją się poruszać trudnych tematów i fantasy, które pochłania, sprawiają, że większość czytelników przyzna mi rację, Czwarta Strona zasługuje na wyróżnienie!
Wydawnictwo Papierowy księżyc!

No kochani! Papierowy księżyc wydał nam naszego kochanego i niepowtarzalnego Remingtona Tajfuna Tate! Czy można kogoś nie lubić, za to, że wydał tego niewiarygodnego i niebezpiecznego boksera?! Myślę, że za sprawą wydania serii Real Papierowy księżyc zdobył rzesze kobiecych serc. Pomysł na wydanie tej serii był bezbłędny, życzę, aby każda decyzja była tak dobra, a wszystkie kolejne serie cieszyły się takim powodzeniem, jak nasz kochany i wyjątkowy Remy.
Wydawnictwo NieZwykłe!

To wydawnictwo, które być może nie powinno się znaleźć w tym rankingu. Które jest na tyle niewielkie, że mogliście o nim nie słyszeć. Jednak to właśnie dlatego postanowiłam o nim wspomnieć! NieZwykłe postawiło na emocje, trudny temat i kontrowersyjne wątki. Terapia zakorzeniła się głęboko w moim umyśle i myślę, że nieprędko mnie opuści. Ponadto wydawnictwo jest w ciągłym kontakcie z czytelnikami, wysłuchuje, spełnia marzenia i ma w wydawniczym planie książki, na które warto czekać, które podbiły już serca amerykanów, teraz czas na polskie czytelniczki. Zapamiętajcie tę nazwę, bo, zapewniam, o NieZwykłym będzie jeszcze niezwykle głośno!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger