11:01

Autorzy polecają znajomych po piórze. - Anna Dąbrowska


Anna Dąbrowska jest autorką powieści kobiecych: Stalowe serce, Nakarmię cię miłością, W rytmie passady oraz świątecznej - Jutro będziemy szczęśliwi. Jej ulubionym gatunkiem jest New Adult. W swoich książkach lubi poruszać tematy trudne, a czasami takie, o których bardzo rzadko się mówi.

Stalowe serce – aktualnie autorka pisze swój debiut od nowa.

Nakarmię cię miłością – to historia niepokornego muzyka – Tobiasza, który zmaga się z demonami przeszłości, ale uparcie próbuje zmienić swoje życie na lepsze.

W rytmie passady – książka, która wywołuje sporo sprzecznych emocji. Jest słodka jak cukierek, a zarazem gorzka niczym rukola. Porównuje życie do tańca, które kiedy muzyka ucichnie, także stapia się z ciszą.

Jutro będziemy szczęśliwi – świąteczna opowieść, która ukazuje, że warto w życiu wierzyć, że przyszłość ma nam do ofiarowania pozytywne niespodzianki.

Oddaję głos Annie.

Chciałabym polecić Wam cudowną Autorkę, która w ostatnim czasie skradła moje serce. Każda strona jej książek przesiąknięta jest emocjami, a ostatnie dzieło to była prawdziwa uczta zmysłów. Polecam Patrycję Gryciuk. Ta Autorka to tykająca bomba i ja wiem, że wkrótce zaatakuje czołówki list bestsellerów i skradnie czytelnicze serca, tak jak skradła moje. Pani Patrycja umie czarować. W Trzy godziny ciszy pokazała, kto rządzi literaturą kobiecą. Z subtelnością i nutą nostalgii opisywała życie pewnej pisarki, którą spotkało wiele tragedii. Koniecznie musicie sięgnąć po ten tytuł, bo ja niczego więcej nie zdradzę!

Chciałabym polecić także książki cudownych Autorek, które bawią, wzruszają i pouczają.

Po dawkę dobrego humoru proponuję zwrócić się do książek Małgorzaty Falkowskiej (Mąż potrzebny na już, Gorzej być (nie) może, niedawno ukazała się najnowsza powieść Gosi – Poszukiwani, poszukiwany). Po mądrość do Sylwii Trojanowskiej ( Szkoła latania, Blisko chmur, Szept wiatru), a po chwile wzruszeń (zwłaszcza po te piękne cytaty) do Kai Kowalewskiej (miłośnicy wierszy oraz powieści metafizycznej, w tym przypadku Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości będą uraczeni niezwykle barwną, językową ucztą)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger