11:01

Autorzy polecają swoich znajomych po piórze — Diane Rose.Diane Rose — ambitna, impulsywna, niecierpliwa. Studentka prawa. Osoba o szerokim spektrum zainteresowania. Większość z was może kojarzyć ją po blogu Recenzje z pazurem, jednak Diana ma też na swoim koncie świetną powieść obyczajową Carpe diem, która ukazała się w tym roku nakładem wydawnictwa Videograf.

Carpe diem opis wydawcy

Rosalie Heart ma 22 lata, studiuje prawo, dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem – szczęśliwa młoda kobieta czekająca już tylko na miłość. Jednak za nim zaczniecie jej zazdrościć, przemyślcie to. Rosalie zostało już tylko 600 dni życia. Pogodziła się z tym, że umrze. Teraz tylko stara się oswoić z tym swoich przyjaciół i rodzinę. Żyje chwilą i próbuje zrobić jak najwięcej. Nie myśli o miłości i związkach, uważa, że jest to dla niej zakazanym owocem. Po prostu trwa i czeka na ten ostatni dzień, kiedy już się nie obudzi. Jednak pewnego dnia Rosalie poznaje kogoś, z kim chciałaby spędzić jak najwięcej wspólnych chwil…

Zapraszam na fanpage autorki LINK → TUTAJ.

Wszystkie zdjęcia zamieszczone poniżej są autorstwa Diany! 
Oddaje głos autoce:


Witam!

Justyna poprosiła mnie o poleceniu kilku polskich autorów, których czytam i uwielbiam. Nie pozostaje mi nic innego jak to zrobić. Mam nadzieję, że moja lista Was zainteresuje i spojrzycie na nich przychylnym okiem :D

1. WSZECHSTRONNIE UZDOLNIONY

Remigiusz Mróz to autor, którego się kocha albo nienawidzi. Ja osobiście bardzo go lubię i zdania w tej kwestii nie zmienię. Jednak nie można mu oddać wszechstronności. Kryminały, thrillery prawnicze, powieści z historią w tle, powieści science-fiction, kryminał retro. Co jeszcze wymyśli?
2. NIEDOCENIANY POLSKI AUTOR

Wiecie kim jest Marek Stelar? No właśnie. Ten pan debiutował w Videografie trylogią o Krugłym i Michalskim, która podbiła moje serce. Ten człowiek ma prawdziwy talent, myśli nieschematycznie i nie zaniedbuje researchu. Niedawno nakładem wydawnictwa Filia ukazała się Niepamięć - polecam najgoręcej jak potrafię!
 

3. MŁODE POKOLENIE MA GŁOS

Marta Reich to autorka młodego pokolenia z niezwykłym talentem do tworzenia historii nie tylko objętościowo niemożliwych do zaakceptowania, ale także z inteligentnymi intrygami do rozwikłania.

Przemka powinniście znać z bloga 3telnik.pl niebawem debiutuje kryminałem, który miałam okazję objąć patronatem. Myślę, że historia, którą stworzył nieraz Was zaskoczy. I czuję, że to nie będzie ostatnia książką jaką przeczytamy :)

Debiut Natalii Nowak-Lewandowskiej ma nie tylko piękną okładkę, ale i niesamowite wnętrze. To studium przemocy domowej obok którego nie można przejść obojętnie.

 4. TROCHĘ EROTYKI Z KRYMINALNYM TŁEM?

Lubicie powieści erotyczne? Może warto sięgnąć po polskiego przedstawiciela? K.N.Haner jest dobra, a jej powieści to nie tylko seks, ale i niesamowity roller coaster emocji!


 


5. KOBIECO, KOBIECO

Znacie Witkiewicz, Garaś i tak dalej, a kto z Was słyszał o Agnieszce Opolskiej? Kobieta z niesamowitą artystyczną duszą i dużym talentem. Naprawdę warto poznać!
6. ŚMIECH, ŚMIECH I JESZCZE RAZ ŚMIECH!

Kocham kryminały, kocham komedie kryminalne, kocham śmiech, a Olga Rudnicka jest niekwestionowaną mistrzynią. Zawsze doprowadza mnie do łez!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger