09:46

Blogi warte czytania. Polecajka blogowa #8


Właśnie spostrzegłam, że już dobre dwa miesiące nie było blogowej polecajki! Jak mogłam tak narozrabiać? Dziś polecę wam kolejne trzy blogi, które, może nie odwiedzam regularnie, ale staram się to robić jak najczęściej.Thievingbooks


http://thievingbooks.blogspot.com
Źródło
 

Dziewczyna z tego bloga nie mówi wiele o sobie, nie promuje swojej strony agresywnie i nie jest nachalna. Lubię czytać jej opinie, zawsze znajdę u niej coś dla siebie i wchodząc na ten blog, mam pewność, że znajdę rzetelny tekst podsumowujący daną książkę. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na poleceniach tej blogerki i was również zachęcam do zaglądania na tę stronę.

Lewa strona literki MGąskę lubię chyba za niesztampowość tekstów i wyjątkowość w prowadzeniu bloga. Znajdziecie u niej nie tylko szczere i wnikliwe recenzje książek, ale również wiele ciekawych przepisów kulinarnych i fenomenalne zdjęcia. Ta kobieta urodziła się z aparatem w ręce. Kiedy wchodzę na ten blog, najpierw przeglądam zdjęcia, wgapiam się w nie, dopiero później czytam teksty. U Gąski każdy znajdzie coś dla siebie to prawdziwa uczta dla oka i pobudzacz dla kubków smakowych. Jej przepisy ciągle wrzucam w zakładki i często do nich wracam. Wchodźcie, smakujcie, przegryzajcie i delektujcie się słowem i fotografią.


Recenzje z pazurem


Dodaj napis
Któż nie zna Diany? No nie wiem, czy znajdzie się taka osoba, a jeżeli nie kojarzycie jej jako blogerki, to może kojarzycie jej książkę Carpe diem -jeden z lepszych debiutów ostatniego półrocza. Diana czyta głównie kryminały, to właśnie do niej wchodzę, kiedy szukam czegoś świeżego i innego niż to, co czytam zazwyczaj. Autorka bloga do perfekcji opanowała swój styl, a jej recenzje są płynne, niewymuszone i przemyślane. Zaglądajcie, czytajcie i polecajcie dalej.Które z wymienionych blogów znacie?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger