19:37

Nic tak nie cieszy, jak nowa książka! Zapowiedź mojego patronatu medialnego!Wśród wszystkich czerwcowych premier pojawi sie również książka dla mnie niezwykła. Na czym polega jej wyjątkowość? Opowiem od początku.


Kiedy byłam jeszcze laikiem wśród literatury romansu, ktoś powiedział mi, przeczytaj serię Real! Niestety, zapomniał dodać, że książki nie zostały, wtedy jeszcze, wydane w Polsce. Wiele sie nagimnastykowałam, aby poznać tę historię. Zakochałam się w niej od pierwszego przeczytania. Dlatego ucieszyłam się, gdy wydawnictwo Papierowy księżyc zechciało wydać tę książkę. Pierwszą część kupiłam w trzech egzemplarzach, bo musiałam podarować ją moim przyjaciółkom — książkocholiczkom. Drugą część miałam okazję poznać już dzięki współpracy z wydawnictwem. A kiedy, przy promocji trzeciego tomu, dostałam propozycję patronowania tej historii, niemal popłakałam się ze szczęścia, wszak nie ma nic piękniejszego niż podpisanie swoim blogiem, nazwiskiem czegoś, co kocha się całym sercem. Dziś mam przyjemność ogłosić, że moje logo po raz kolejny znajdzie się blisko Katy Evans i jej kolejnej cudownej historii. Miło mi poinformować, że mój blog objął patronatem medialnym książkę Rogue autorstwa, wspomnianej wyżej, Katy Evans.
Krótki zarys fabuły:

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. REAL rozgrzewało, MINE ekscytowało, REMY podniecał. Pora na tom czwarty – równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe ROGUE. Czy dasz się uwieść tej historii?

On twierdzi, że nie oznacza dla niej niczego dobrego.

Ona nienawidzi myśli, że on może mieć rację.

Brooke Dumas odnalazła swojego Remingtona Tate’a w historii pod tytułem REAL. Teraz nadeszła kolej, by jej najlepsza przyjaciółka, Melanie, spotkała mężczyznę, dzięki któremu zaśpiewa jej serce.
Po latach poszukiwań, pewnej nocy w deszczu, silny i tajemniczy Greyson King przychodzi jej na pomoc. Śmiały, może być takim kochankiem, przyjacielem i obrońcą, jakiego szukała. Kiedy się kochają, wymawia jej imię tak, jakby to coś znaczyło. Jakby ona coś znaczyła – a to wszystko, o czym w życiu marzyła.Jednak Greyson znika na całe dni, bez jednego słowa wyjaśnienia, a kiedy się pojawia, mówi, że jedynie ją skrzywdzi. Lecz gdy go przy niej nie ma, jej serce cierpi jeszcze bardziej.Wtedy Melanie odkrywa mroczny świat, który Greyson tak bardzo starał się przed nią ukryć, i zaczyna podejrzewać, że ich nieoczekiwane spotkanie wcale nie musiało być dziełem przypadku.
Wplątana w wir uczuć, Melanie nie ma nikogo, kto mógłby uchronić ją przed upadkiem… prócz mężczyzny, od którego powinna uciekać.


Przedsmak tego, co czułam po przeczytaniu:

Katy Evans po raz kolejny pokazała, że nie ma sobie równych w tworzeniu enigmatycznych, charyzmatycznych i silnych bohaterów. Rogue to nieprzeciętna lektura wyróżniająca się na tle innych, wciąga w świat pełen niebezpieczeństwa i przemocy, który w efektywny sposób przeplata się z miłością okraszoną sporą dawką pożądania. To nie książka, to eskapada w nieznane. Daj się ponieść!


Niebawem moja opinia. Skusicie się na tę książkę? A może znacie inne książki Katy Evans?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger