10:39

Fragmenty książek! Czerwona królowa, Szklany miecz i Królewska klatka! Do tego specjalny BONUS!
Mam wam dziś do zaproponowania TRZY fragmenty książek.
Czerwona królowa, która w ostatnim czasie mi towarzyszyła. Recenzja wkrótce, dziś jednak zapraszam was na przeczytanie fragmentu tej powieści.

Czerwona królowa
fragment dostępny TUTAJ ↔ LINK
Czerwona królowa
 
Opis wydawcy
– Mare Molly Barrow, urodzona siedemnastego listopada 302 roku Nowej Ery, córka Daniela i Ruth Barrowów – recytuje z pamięci Tyberiasz, streszczając moje życie. – Nie masz zawodu i w dniu następnych urodzin masz wstąpić do wojska. Chodzisz do szkoły nieregularnie, osiągasz słabe wyniki i masz na swoim koncie wykroczenia, za które w większości miast trafiłabyś do więzienia. Kradzieże, przemyt, stawianie oporu podczas aresztowania to zaledwie początek listy. Ogólnie rzecz biorąc, jesteś biedna, nieokrzesana, niemoralna, mało inteligentna, zgorzkniała, uparta i przynosisz hańbę swojej wiosce i królestwu. […]

– A mimo to jest w tobie coś więcej. – Król wstaje, ja zaś przyglądam się z bliska jego koronie. Jej końce są nieprzeciętnie ostre. Jak sztylety. – Coś, czego nie mogę pojąć. Jesteś jednocześnie Czerwoną i Srebrną. Ta osobliwość pociąga za sobą potworne konsekwencje, których nie jesteś w stanie zrozumieć. Co zatem mam z tobą począć?

Szklany miecz to książka, którą właśnie czytam. Liczę na rozwiązanie akcji podjętej w pierwszym tomie. Dla was mam fragment tej części.

Szklany miecz
fragment dostępny TUTAJ ↔ LINK
Szklany miecz
Opis wydawcy 
  W kontynuacji bestsellerowej "Czerwonej Królowej" Mare Barrow musi zmierzyć się z mrokiem, który ogarnął jej duszę, stawić czoło bezlitosnemu królowi Mavenowi i własnym słabościom.
Walka pomiędzy rosnącą w siłę armią rebeliantów a światem, w którym liczy się kolor krwi, przybiera na sile. Mare Barrow ma czerwoną krew, taką samą jak zwykli ludzie. Jednak jej zdolność kontrolowania błyskawic – nadprzyrodzona moc zarezerwowana dla Srebrnych – sprawia, że rządzący chcą wykorzystać dziewczynę jako broń.

Mare odkrywa, że nie jest jedyną Czerwoną, która posiada umiejętności charakterystyczne dla Srebrnych. Są też inni. Ścigana przez okrutnego króla Mavena wyrusza na wyprawę, aby zrekrutować Czerwono-Srebrnych do armii powstańców gotowych walczyć o wolność. Wielu z nich straci życie, a zdrada stanie się chlebem powszednim. Mare musi też zmierzyć się z mrokiem, który ogarnął jej duszę. Czy sama stanie się potworem, którego próbuje pokonać?

I na końcu niczym wisienka na torcie, fragment Królewskiej klatki! Jesteście ciekawi tej serii? Znacie już pierwszy tom? Jeżeli nie to musicie koniecznie poznać!

Królewska klatka fragment TUTAJ ↔ LINK Premiera już 24 maja!!! Czekacie?

Królewska klatka

Opis wydawcy


Trzeci tom bestsellerowej serii „Czerwona Królowa”.

Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic. Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z trudem utrzymuje kontrolę nad krajem oraz swoim więźniem. Mare czuje, że mimo nienawiści, którą żywi do Mavena, jest on prawdopodobnie jej jedyną szansą na przeżycie, zwłaszcza że Evangeline dąży do jak najszybszej egzekucji Czerwonej Królowej. Tymczasem Nowi i Czerwoni przygotowują się do wojny, bo nie chcą już dłużej pozostawać w ukryciu. Jest z nimi książę Cal, którego nic nie powstrzyma przed ratowaniem Mare.

Kto rozświetli drogę buntowników, jeśli dziewczyna od błyskawic straci swoją moc? Już wkrótce ogień ogarnie wszystko i spali bezpowrotnie Nortę, jaką Mare znała.


Osoby, które nie czytały pierwszej części, proszeni są o ominięcie dwóch następnych fragmentów :)

A na zakończenie mam dla moich kochanych czytelników kod rabatowy na dwa pierwsze tomy. Promocja -30%. Klikajcie w link, a ten przeniesie was do promocji. LINK DO PROMOCJI!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger