09:40

Blogowa polecajka #7Jak w każdą niedzielę, no dobra prawie każdą, przychodzę do was z polecajką blogową. Zaprezentuję wam kolejne trzy blogi, które lubię odwiedzać i sobie cenię.

Nasz Książkowir → Klik
https://naszksiazkowir.blogspot.com/
Dziewczyn tam jest multum (chyba pięć, ale kto by to zliczył?) Ja jednak miałam ostatnio okazję poznać Iwi — poznać wirtualnie rzecz jasna — i to właśnie o Iwi wam opowiem.

Dominika to dziewczyna studiująca prawo. Autorka, tymczasowo jednej książki, ale wiem, że już planuje kolejne. Osoba niezwykle charyzmatyczna, pełna pozytywnej energii i przede wszystkim koleżeńska. W dodatku okazuje się, że mieszka dość blisko mnie, więc może kiedyś uda nam się wybrać razem na kawę. Recenzje Iwi, jak i innych dziewczyn na blogu Nasz książkowir, są merytoryczne, szczere, a przede wszystkim napisane w prosty sposób. Lubię tam zaglądać, delektować się ich słowami i porównywać nasze opinie. Zaglądajcie, pewnie i wy znajdziecie coś dla siebie!

Recenzje książek przy gorącej herbacie → Klik
  


Bloga Eweliny podczytuje od jej początku w blogosferze, zaczynałyśmy w podobnym czasie, a nasze strony zupełnie różniły się od siebie. Cenie sobie jej zdanie, między innymi dlatego, że niemal zawsze różni się od mojego. Na palcach jednej ręki jestem w stanie wyliczyć książki, które podobają się zarówno mnie, jak i jej. Za to tych, o których mamy odmienne zdanie jest multum. Autorka bloga Przy gorącej herbacie to dziewczyna, która pisze z pasji, a jej recenzje są zawsze szczere, dobrze napisane i merytoryczne. Zdarzyło mi się z Eweliną zamienić kilka słów na facebooku i po tej szybkiej relacji mogę stwierdzić, że jest dziewczyną twardo stąpającą po ziemi, miłą i pomocną. Zaglądajcie na bloga, a gwarantuje wam, że nie pożałujecie.


niebo-piekło-ziemia → Klik

 

Nie wiem, jak i skąd trafiłam na tego bloga, ale zauważyłam, że w wielu kwestiach zgadzam się z jego autorką. Mam wrażenie, że nasze gusta książkowe są podobne i dla każdej z nas blog i czytanie to swego rodzaju oderwanie od szarości dnia codziennego. Autorka bloga stawia na fantasy, ale nie zamyka się na jeden gatunek, w jej spisie jest prawdziwy miszmasz i może właśnie to sprawia, że tak dobrze się u niej odnajduję. Ponadto uważam, że dziewczyna piszę w lekki i przyjemny sposób, w jej recenzjach można się niemal zatopić. Lubię czytać teksty tej blogerki, bo w dużej mierze jej opinie pokrywają się z moimi. Zawsze znajdę u niej książkę, która mogłaby mi się spodobać. Wchodźcie i szukajcie, a może i wy znajdziecie tam coś dla siebie?
Grafika pochodzi z bloga
Nasz książkowir → Link
Przy gorącej herbacie → Link
Niebo-piekło-ziemia → Link


Poprzednie polecajki znajdziecie TUTAJ → KLIK

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger