10:54

WYNIKI KONKURSÓW z wydarzenia Zmysłowy Zawrót głowy.Czas na rozstrzygnięcie pozostałych konkursów. Wybór był niesamowicie trudny! Musiałam poradzić się niezależnej komisji.
Przechodząc do konkretów...
 

W konkursie z książką „Making faces” wygrywa:

Amy Harmon, Making faces, Prawo, Pieśń Dawida, Ksiażka, konkurs, konkursy ksiażkowe, blog ksiazkowy, blogi ksiazkowe, portale ksiazkowe, ksiazkomilosci.pl, konkursy, zmysłowe wydarzenie, zmysłowy zawrót głowy, kolorowa okładka, pastelowy baner, obraz, okłądka książki, najlepsza ksiązka, emocjonująca ksiażka, książka, emocje, miłośc, przyjaźń, kochanie, nienawiść, piekno zewnętrzne piękno wewnętrzne, marzec, konkurs w marcu, marzec w ksiażce, książka w marcu,Sprochniala — gratuluję i proszę o przesłanie adresu na maila Justyna929@vp.pl w tytule wiadomości, proszę wpisać tytuł wygranej książki!


 
W konkursie z książką „Widmo grzechu” maszyna losująca wytypowała:

 

Widmo grzechy, konkurs, polski debiut, najlepsza ksiażka roku, ksiazka na lato, ksiązka na wiosne, zachęcam do czytania, Wrocław w ksiażce, książka, akcja ksiażki we wrocławio, miłośc w książce, wątki w ksiażce, recenzje książek, ksiażko miłości moja, jak wygrać książkę, jakie jest widmo grzechu, Anna Szafrańska, Anna Szafrańska debiutant,
gratuluję i proszę o przesłanie adresu na maila Justyna929@vp.pl w tytule wiadomości, proszę wpisać tytuł wygranej książki!


Wyniki konkursu, konkurs, losowanie, maszyna losująca,Korzystając z okazji, chciałam was zaprosić na kolejne wydarzenie Zaczytany rok 2017. → TUTAJ
Konkursy odbywają się tak każdego dnia!

 Zaczytany rok 2017, książki, konkursy ksiązkowe, co dziń konkurs, jak wygrać ksiażki, ksiazki za darmo, nasz ksiażkowir, zapatrzona w ksiażki, ksiązkowe kocha nie kocha, czytaninka, stan zaczytany, przeczytanki, blogerki ksiażkowe, blogerki, ksiązkowe konkursy, facebook, konkursy na facebooku, regulamin konkursów na facebooku, rok 2017, co w roku 2017, facebok 2017, ksiązki 2017,Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger