07:00

,,Calder" Zapowiedź!

Mia Sheridan — autorka wielu bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”, takich jak Archer’s Voice, Becoming Calder i Finding Eden. Uwielbia snuć opowieści o prawdziwej miłości i o ludziach, którzy są sobie przeznaczeni. Mieszka z mężem w Cincinnati w stanie Ohio. Więcej informacji znajdziesz pod adresami: www.MiaSheridan.com lub www.facebook.com/miasheridanauthor.
 Premiera: 15 czerwca 2016 r.


Kiedy dziesięcioletni Calder po raz pierwszy zobaczył ośmioletnią Eden, nie przeczuwał, że ich losy na zawsze splecie niewidzialna nić. Ale z pewnością wiedział, że jego uczucia nie zyskają aprobaty społeczności, w której przyszło mu żyć. Jako syn członków apokaliptycznej sekty o surowych zasadach moralnych nie powinien nawet marzyć o dziewczynce, która... miała zostać żoną przywódcy tej sekty. Sęk w tym, że ani Calder, ani Eden nie mogą tak po prostu zrezygnować z marzeń. Odważny chłopak i zdeterminowana dziewczyna postanawiają walczyć o własną godność, o prawo do decydowania o swoim życiu, wreszcie o swoją miłość.

Wyrusz z nimi w tę podróż, zobacz, jak próbują odnaleźć własne miejsce w świecie i nadać nowy sens życiu.
Calder. Narodziny odwagi to opowieść o walce dobra ze złem, o strachu i męstwie oraz o ponadczasowej prawdzie, że światło miłości potrafi rozświetlić największe mroki... 


Hector przeszedł obok Caldera, stanął po jego drugiej stronie i jakby się zachwiał, lecz odzyskał rezon. Tylko jego głos, gdy mierzył Caldera pełnym niedowierzania i gniewu wzrokiem, stracił odrobinę swej zwykłej mocy.— CZY WYRZEKASZ SIĘ SZATANA? — huknął.— Wyrzekam, Ojcze — odrzekł Calder mocnym, pewnym głosem.— I wszelkich jego nikczemności? Wszelkich pokus?— Wyrzekam się, Ojcze.— Zaniechasz grzesznej popędliwości ciała i oczu?— Zaniecham grzesznej popędliwości ciała i oczu, Ojcze.— Czy przyrzekasz miłować święte nakazy boskie?— Przyrzekam, Ojcze.


Książki Mii Sheridan co coś więcej niż romanse. To opowieści o miłości, o trudnych wyborach, 
o tym jak przypadek potrafi zmienić nasze życie. Uświadamiają siłę jaka tkwi w człowieku
 i nieustanną chęć ucieczki od zniewolenia, szczególnie tego, które odczuwamy wewnątrz siebie. 
W „Calder” nie brakuje napięcia, zaskakujących zwrotów akcji, cierpienia bohaterów. Miłość poddawana jest bezustannym próbom. Powieść intryguje i nie jest przewidywalna, tej historii się nie zapomina

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger