Kontakt/Patronaty


Jestem młodą mamą, dwóch cudownych córek. Szczęśliwą mężatką. Na co dzień zajmuję się domem, wieczorami zasiadam w ulubionym fotelu, ze szklanką gorącej herbaty i zanurzam się w świat książek.
Od zawsze czytałam dużo. Ostatnio odnalazłam się w powieściach młodzieżowych i romansach. Książki tego typu pozwalają mi się zrelaksować i zapomnieć o codzienności. Jednak NIE zamykam się na jeden gatunek, czytam fantasy, lubię kryminały, książki historyczne (szczególnie te o drugiej wojnie światowej). Zastrzegam sobie prawo do szczerych i konstruktywnych recenzji, nie słodzę na siłę i nie pisze nieszczerych opinii. Cenię sobie przede wszystkim moich czytelników, którzy oczekują szczerości, a egzemplarze recenzenckie to miłe dopełnienie mojej pracy. Jestem otwarta na wszelkie formy współprace, z wydawnictwami, z autorami i innymi blogerami. W zamian za egzemplarze recenzenckie, patronaty itp. Oferuję recenzję na blogu i jej fragmenty w innych miejscach okołoksiążkowych. Ponadto często udostępniam informacje o książkach w rozmaitych grupach w google plus i facebooku. Prowadzę również grupę książkową na Facebooku, na której rozmawiamy na tematy różnych książek. Tam również często polecam (niekoniecznie linkuję recenzję blogową) czytane przeze mnie książki.
Zapraszam do grupy → LINK.
Jesteście zainteresowani?

Jestem stale dostępna pod adresem e-mail:


Justyna929@vp.plSwoje opinie publikuje na:


Stale współpracuję:


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Autorzy, którzy mi zaufali:
Aneta Krasińska
Monika Szostek
Emilia Kubaszak
Jarosław Wilk
Wanda Szymanowska
Grzegorz Bryk
Joanna Polis
Zyta Kowalska
Agnieszka Lingas - Łoniewska
Anna Szafrańska
Monika Magoska-Suchar
Recenzuje również dla portali: 


Moje sukcesy!

Mój Patronat medialny!

Mój patronat medialny. Najlepszy z możliwych! <3

W rekomendacji pisałam:

„Czy ta sama historia opowiedziana z perspektywy innego bohatera może być zaskakująca? Oczywiście! I Katy Evans to udowodniła. Książka ta zniewala zmysły, zabija zdrowy rozsądek, uzależnia, a my łakniemy każdego zdania niczym narkotyku. Daj się ponieść tym emocjom, daj się uzależnić, a gwarantuję, że już żadna inna książka nie będzie wystarczająco dobra”.  

Moja opinia:


TUTAJ\Mój patronat medialny:

W rekomendacji pisałam:
Katy Evans po raz kolejny pokazała, że nie ma sobie równych w tworzeniu enigmatycznych, charyzmatycznych i silnych bohaterów. Rogue to nieprzeciętna lektura wyróżniająca się na tle innych, wciąga w świat pełen niebezpieczeństwa i przemocy, który w efektywny sposób przeplata się z miłością okraszoną sporą dawką pożądania. To nie książka, to eskapada w nieznane. Daj się ponieść!

Moja opinia:

TUTAJPatronat medialnyZemsta i przebaczenie. Morze kłamstw to niewątpliwie lektura tylko dla tych, którzy czytali poprzednie tomy. Części są ze sobą ściśle powiązane i żeby zrozumieć relacje bohaterów, móc się z nimi zjednoczyć i widzieć ich zmianę należy czytać od początku. Każdy tom odkrywa coś innego i obnaża inne słabości bohaterów. Ta część trzyma poziom poprzednich, a autorka umiejętnie buduje napięcie i sieje ziarno niecierpliwością w oczekiwaniu na kolejny tom. Kawał dobrej, rodzimej, literatury

Opinia → Tutaj
 
 Patronat medialny:Wśród tysiąca jednakowych historii pojawia się ta jedyna, niepowtarzalna, zjawiskowa i pozbawiona schematów. Na taką książkę, niczym na miłość, warto czekać. Ja na nią trafiłam teraz i jest nią Consolation!

Moja opinia → Tutaj.
 
Patronat medialny
 
Arsen to powieść jakich wiele, a jednocześnie zupełnie inna niż pospolity romans. Porusza dość ważny problem, jakim jest utrata ciąży i niewiarygodna potrzeba, aby uciszyć swój instynkt macierzyński. To książka, która zakorzenia się głęboko w czytelniku i zostaje z nim na długo!

Moja opinia → Tutaj. 

Patronat medialnyRecenzja niebawem...
 

 Ambasadorstwo:


W rekomendacji pisałam:

„Joanna Jax zabrała nas w niezapomnianą podróż do dwudziestowiecznej Polski. Przedstawiła całą gamę barwnych bohaterów i odcisnęła na kartach książki piętno tamtych lat <<Narodziny gniewu>> to książka pełna intryg, kłamstw, rodzinnych tajemnic, niespełnionej i zakazanej miłości. Przemyślana, dopracowana, jedna z lepszych współczesnych powieści. Nie wahaj się ani chwili i daj się zabrać w tę podróż”.

Moja opinia:

TUTAJ


Ambasadorstwo:


W rekomendacji pisałam:

„Diane Rose z wielkim przytupem wchodzi na rynek wydawniczy! Carpe diem to książka, która już prologiem miażdży, a każdym kolejny rozdziałem na zmianę raduje i boleśnie rozdziera nasze serca. Ujmująca, prawdziwa, emocjonująca, przemyślana, dopracowana — debiut idealny. Polecam”.

Moja opinia:

TUTAJ


Ambasadorstwo

 
 
Pan Wilk tam i z powrotem to niezwykła i zaskakująca podróż w głąb umysłu jednego z przedstawicieli mężczyzn. To historia pełna emocjonalnych nieprzetartych ścieżek i opowieść o tym, że czasami warto zatrzasnąć za sobą drzwi, postawić na coś krzyżyk i iść dalej... nawet jeżeli miałby to być droga pod prąd.
 
Moja opinia → Tutaj.

Rekomendacja
W tej książce został umieszczony fragment mojej recenzji książki „Zapach ciemności”.

„Zapach ciemności to książka poruszający ważny temat — handlu żywym towarem. Pokazująca nam cierpienie ludzkie; widzimy, jak oprawcy umiejętnie manipulują ludzkim umysłem. Dokonują w nim spustoszenia, kobiety są przerażone, ale mimo to wydaje im się, że kochają swoich panów. Po lekturze tej pozycji gwarantuje wam kac książkowy, trudno jest ją opuścić. Mimo że jest to tylko wytwór wyobraźni autorki, uświadamia nam rzeczy, które gdzieś dzieją się naprawdę”.

Moja opinie:

TUTAJ


Rekomendacja:W rekomendacji pisałam:

„W tej książce realizm zlewa się z fikcją, miłość kontrastuje z nienawiścią, atmosfera jest gęsta od pożądania, a nasze serca są przyćmione nadmiarem wrażeń i skrajnych emocji. Czy i Ty jesteś gotowy wybrać się w tę niezapomnianą podróż?”.

Moja opinia:
TUTAJ


Rekomendacja.
W rekomendacji pisałam tak:

Marisa Meyer przeniesie Was w bajkowy, cudowny świat, którego nie będziecie chcieli opuścić. Pobudzi Waszą wyobraźnię i rozbudzi magię dziecięcych marzeń”.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Książko, miłości moja. , Blogger