Podsumowanie wyzwania "Czytam, ile chcę!" + trzech zwycięzców!Wybaczcie, za brak podsumowań. Za moment wszystko nadrobimy. Wybiorę też trzech zwycięzców, bo podsumowań nie było trzy miesiące. Nie lubię się uzewnętrzniać, dlatego tylko powiem, że miałam kiepski okres w życiu, moja babcia ciężko zachorowała i wszystko spadło na moje barki, ale już wychodzę na prostą i wracam na pełen etat.

Wiecie co? Nie lubię robić podsumowań, bo mnie zawstydzają wasze wyniki! U mnie w tym roku krucho, nawet nie dobiłam jeszcze do magicznej liczby 52 książek. Niestety rok kiepski, więc i czytelniczo nie wyrabiam.

Tyle książek przeczytaliście od stycznia!

1. Willa 87 10
2. Gosia D. 39 książek
3. Grażyna Wróbel 87 książek
4. Marta R
5. Patka N 2 książki
6. Pięknem Oczarowana 59 książek
7. Buba Bajdocja i córka :) 38 książek
8. Poszukiwaczka Książek
9. Gab riela 11 książek
10. Joanna Maziarka 2 książki
11. Maria Kasperczak 62 książki
12. Poligon domowy Kasia 30 książek
13. Imperium Książkomaniaczki
14. Daria Skiba 133 książki
15. Tori Stark 27 książek
16. Izabela Rączka
17. Roberta Raj 46 książek
18. Martyna | ekspresemprzezzycie 3 książki
19. Warszamamka 2 książki
20. Westolia 30 książek
21. Magdalena Zając 88 książek
22. Kolejne życie 4 książki
23. Aga Zaczytana 27 książek
24. Kociara 3 książki
25. Paulina Hołda 3 książki

LINKI DO RECENZJI WKLEJAMY POD POSTEM ZGŁOSZENIOWYM TUTAJ ↔ KLIK

 
Książka niespodzianka wędruje do:
Poligon domowy
Buba Bajdocja
Pięknem oczarowana

Przypominam, że comiesięczne nagrody nie są zależny od przeczytanych książek. Adres i NUMER TELEFONU proszę wysłać na maila Justyna929@vp.pl w treści wpisać jeden z trzech gatunków Romans/Sensacja/Fantasy/obyczaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon