Book tour! Replika Lauren Oliver. Zapraszam!Dziś zapraszam wszystkich na ciekawą zabawę. Ruszamy z Book tour, a do przeczytania będzie książka Replika autorstwa Lauren Oliver, która ukazała się nakładem wydawnictwa Otwartego.

W zabawie może wziąć udział każdy blog, niezależnie od stażu. Jednak liczba miejsc jest ograniczona! Nie działa jednak zasada kto pierwszy ten lepszy. Pośród wszystkich zgłoszeń wybiorę tylko te blogi, które piszą w sposób merytoryczny i poprawny.

Zgłoście się w komentarzu i zostawcie wasz adres mailowy!

Co trzeba zrobić po otrzymaniu książki?

* Przeczytać

* Napisać recenzję na blogu i lubimy czytać.

* Odesłać do kolejnej osoby listem poleconym lub mini paczką (ta druga wychodzi taniej). Nie chcemy, żeby książka nam zaginęła i zrobiła się nieprzyjemna sytuacja. 

*UWAGA! W książkach można zaznaczać cytaty, pisać po nich, uwalniać swoje emocje. Na stronie początkowej należy umieścić nazwę swojego bloga!

* Po zabawie książka wraca do mnie, a impreza kończy się moją recenzją.

* W waszych recenzjach proszę oznaczać, że książką przeczytania dzięki book tour.

* Wszystkie napisane recenzję proszę przesyłać mi na maila Justyna929@vp.pl, a ja je będę udostępniała na swoim fan page. 

* Miło będzie, jeżeli udostępnicie informacje o book tour.

Zgłaszamy się od dziś tj. 16.08 do 26.08
Dalsze informacje będę przekazywała w mailu.
Książka do pierwszej osoby wyruszy 28.08


Na przeczytanie książki, i wysłanie jej dalej, mamy 2/3 tygodnie.

Opis wydawcy:


Gemma ma kompleksy. Od zawsze była chorowita i dużo czasu spędzała w szpitalach – nosi po nich pamiątkę w postaci blizny w okolicy serca. W szkole koleżanki jej dokuczają, chłopaki z klasy nie interesują się nią i nie ma przyjaciół. Rodzice, chcąc wynagrodzić córce trudne dzieciństwo, trzymają ją pod kloszem, ale to nie wpływa dobrze na Gemmę. Gdy pojawia się okazja wyjazdu na wycieczkę na Florydę, dziewczyna postanawia wyrwać się ze swojej miejscowości i na chwilę zapomnieć o swoich troskach. Niestety, w ostatniej chwili rodzice zakazują jej wyjazdu. Gemma podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się, że ma to związek z tajemniczą kliniką w Heaven, znajdującą się na wyspie niedaleko miejsca, gdzie miała jechać. Postanawia więc uciec z domu i sprawdzić, co tak naprawdę tam się stało. Jakie tajemnice odkryje? I co łączy ją z Lirą, dziewczyną, którą spotka na swojej drodze?

Dwie dziewczyny, dwie historie, jedna zapierająca dech w piersiach powieść. Poznaj losy Gemmy i Liry w niezwykłej formie. W każdym momencie możesz odwrócić książkę i spojrzeć na wydarzenia oczami drugiej bohaterki.

„Elektryzująca i aktualna książka, przy której twój puls przyspieszy, a serce może pęknąć z emocji. Dwie wielowymiarowe bohaterki, dwie intrygujące zagadki, dwie splecione ze sobą historie – a wszystko to połączone w jedną zaskakującą powieść”
Victoria Aveyard, autorka bestsellerowej serii Czerwona Królowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon