Autorzy polecają swoich znajomych po piórze — Diane Rose.Diane Rose — ambitna, impulsywna, niecierpliwa. Studentka prawa. Osoba o szerokim spektrum zainteresowania. Większość z was może kojarzyć ją po blogu Recenzje z pazurem, jednak Diana ma też na swoim koncie świetną powieść obyczajową Carpe diem, która ukazała się w tym roku nakładem wydawnictwa Videograf.

Carpe diem opis wydawcy

Rosalie Heart ma 22 lata, studiuje prawo, dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem – szczęśliwa młoda kobieta czekająca już tylko na miłość. Jednak za nim zaczniecie jej zazdrościć, przemyślcie to. Rosalie zostało już tylko 600 dni życia. Pogodziła się z tym, że umrze. Teraz tylko stara się oswoić z tym swoich przyjaciół i rodzinę. Żyje chwilą i próbuje zrobić jak najwięcej. Nie myśli o miłości i związkach, uważa, że jest to dla niej zakazanym owocem. Po prostu trwa i czeka na ten ostatni dzień, kiedy już się nie obudzi. Jednak pewnego dnia Rosalie poznaje kogoś, z kim chciałaby spędzić jak najwięcej wspólnych chwil…

Zapraszam na fanpage autorki LINK → TUTAJ.

Wszystkie zdjęcia zamieszczone poniżej są autorstwa Diany! 
Oddaje głos autoce:


Witam!

Justyna poprosiła mnie o poleceniu kilku polskich autorów, których czytam i uwielbiam. Nie pozostaje mi nic innego jak to zrobić. Mam nadzieję, że moja lista Was zainteresuje i spojrzycie na nich przychylnym okiem :D

1. WSZECHSTRONNIE UZDOLNIONY

Remigiusz Mróz to autor, którego się kocha albo nienawidzi. Ja osobiście bardzo go lubię i zdania w tej kwestii nie zmienię. Jednak nie można mu oddać wszechstronności. Kryminały, thrillery prawnicze, powieści z historią w tle, powieści science-fiction, kryminał retro. Co jeszcze wymyśli?
2. NIEDOCENIANY POLSKI AUTOR

Wiecie kim jest Marek Stelar? No właśnie. Ten pan debiutował w Videografie trylogią o Krugłym i Michalskim, która podbiła moje serce. Ten człowiek ma prawdziwy talent, myśli nieschematycznie i nie zaniedbuje researchu. Niedawno nakładem wydawnictwa Filia ukazała się Niepamięć - polecam najgoręcej jak potrafię!
 

3. MŁODE POKOLENIE MA GŁOS

Marta Reich to autorka młodego pokolenia z niezwykłym talentem do tworzenia historii nie tylko objętościowo niemożliwych do zaakceptowania, ale także z inteligentnymi intrygami do rozwikłania.

Przemka powinniście znać z bloga 3telnik.pl niebawem debiutuje kryminałem, który miałam okazję objąć patronatem. Myślę, że historia, którą stworzył nieraz Was zaskoczy. I czuję, że to nie będzie ostatnia książką jaką przeczytamy :)

Debiut Natalii Nowak-Lewandowskiej ma nie tylko piękną okładkę, ale i niesamowite wnętrze. To studium przemocy domowej obok którego nie można przejść obojętnie.

 4. TROCHĘ EROTYKI Z KRYMINALNYM TŁEM?

Lubicie powieści erotyczne? Może warto sięgnąć po polskiego przedstawiciela? K.N.Haner jest dobra, a jej powieści to nie tylko seks, ale i niesamowity roller coaster emocji!


 


5. KOBIECO, KOBIECO

Znacie Witkiewicz, Garaś i tak dalej, a kto z Was słyszał o Agnieszce Opolskiej? Kobieta z niesamowitą artystyczną duszą i dużym talentem. Naprawdę warto poznać!
6. ŚMIECH, ŚMIECH I JESZCZE RAZ ŚMIECH!

Kocham kryminały, kocham komedie kryminalne, kocham śmiech, a Olga Rudnicka jest niekwestionowaną mistrzynią. Zawsze doprowadza mnie do łez!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon