Blogi warte czytania. Polecajka blogowa #8


Właśnie spostrzegłam, że już dobre dwa miesiące nie było blogowej polecajki! Jak mogłam tak narozrabiać? Dziś polecę wam kolejne trzy blogi, które, może nie odwiedzam regularnie, ale staram się to robić jak najczęściej.Thievingbooks


http://thievingbooks.blogspot.com
Źródło
 

Dziewczyna z tego bloga nie mówi wiele o sobie, nie promuje swojej strony agresywnie i nie jest nachalna. Lubię czytać jej opinie, zawsze znajdę u niej coś dla siebie i wchodząc na ten blog, mam pewność, że znajdę rzetelny tekst podsumowujący daną książkę. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na poleceniach tej blogerki i was również zachęcam do zaglądania na tę stronę.

Lewa strona literki MGąskę lubię chyba za niesztampowość tekstów i wyjątkowość w prowadzeniu bloga. Znajdziecie u niej nie tylko szczere i wnikliwe recenzje książek, ale również wiele ciekawych przepisów kulinarnych i fenomenalne zdjęcia. Ta kobieta urodziła się z aparatem w ręce. Kiedy wchodzę na ten blog, najpierw przeglądam zdjęcia, wgapiam się w nie, dopiero później czytam teksty. U Gąski każdy znajdzie coś dla siebie to prawdziwa uczta dla oka i pobudzacz dla kubków smakowych. Jej przepisy ciągle wrzucam w zakładki i często do nich wracam. Wchodźcie, smakujcie, przegryzajcie i delektujcie się słowem i fotografią.


Recenzje z pazurem


Dodaj napis
Któż nie zna Diany? No nie wiem, czy znajdzie się taka osoba, a jeżeli nie kojarzycie jej jako blogerki, to może kojarzycie jej książkę Carpe diem -jeden z lepszych debiutów ostatniego półrocza. Diana czyta głównie kryminały, to właśnie do niej wchodzę, kiedy szukam czegoś świeżego i innego niż to, co czytam zazwyczaj. Autorka bloga do perfekcji opanowała swój styl, a jej recenzje są płynne, niewymuszone i przemyślane. Zaglądajcie, czytajcie i polecajcie dalej.Które z wymienionych blogów znacie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon