Disqus - jak dodać anonimowy komentarz.


Anonimowy, Komentarz anonimowy, Jak dodać anonimowy komentarz na disqus, Disqus, komentarze disqus, disqus na blogu, blog i disqus, komentarze disqus na blogu, jak dodac disqus komentarze, komentarze, blog, disqus, jak, dodać, komentator disqus, dosqus i blog, blog, disqus anonim, gość disqus, dosqus komentuje, komentarz disqus, anonim disqus komentarz.
Ostatnio zasypały mnie pytania o to, jak dodać anonimowe komentarze na moim blogu. Często pytania te pojawiają się przy okazji konkursu, ale i bez konkretnego powodu ludzie chcieliby móc komentować, ale wycofują się, bo Disqus chowa możliwość komentowania jako GOŚĆ.

Disqus daje nam kilka opcji komentowania, logując się z:

Disqus, facebook, twitter, google plus.

Daje nam też możliwość szybkiego założenia konta w Disqus.
Jednak jeżeli nie chcecie tego robić, możecie pisać jako gość.

Klikamy w pole do tworzenia komentarza. Następnie klikamy w rozwinięte pole NAME. Wtedy wyświetlą nam się kolejne pola do uzupełnienia.
 
W tym miejscu decydujemy, czy chcemy założyć konto na Disqus, czy pisać jako GOŚĆ.
 Chcąc dodać komentarz anonimowy, klikamy Wolę pisać jako gość.Wpisujesz komentarz, jaki chcesz zamieścić. Podpisujesz się i umieszczasz adres email (nie wymaga on weryfikacji!). TYLE! Komentarz został dodany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon