Blogowa polecajka #7Jak w każdą niedzielę, no dobra prawie każdą, przychodzę do was z polecajką blogową. Zaprezentuję wam kolejne trzy blogi, które lubię odwiedzać i sobie cenię.

Nasz Książkowir → Klik
https://naszksiazkowir.blogspot.com/
Dziewczyn tam jest multum (chyba pięć, ale kto by to zliczył?) Ja jednak miałam ostatnio okazję poznać Iwi — poznać wirtualnie rzecz jasna — i to właśnie o Iwi wam opowiem.

Dominika to dziewczyna studiująca prawo. Autorka, tymczasowo jednej książki, ale wiem, że już planuje kolejne. Osoba niezwykle charyzmatyczna, pełna pozytywnej energii i przede wszystkim koleżeńska. W dodatku okazuje się, że mieszka dość blisko mnie, więc może kiedyś uda nam się wybrać razem na kawę. Recenzje Iwi, jak i innych dziewczyn na blogu Nasz książkowir, są merytoryczne, szczere, a przede wszystkim napisane w prosty sposób. Lubię tam zaglądać, delektować się ich słowami i porównywać nasze opinie. Zaglądajcie, pewnie i wy znajdziecie coś dla siebie!

Recenzje książek przy gorącej herbacie → Klik
  


Bloga Eweliny podczytuje od jej początku w blogosferze, zaczynałyśmy w podobnym czasie, a nasze strony zupełnie różniły się od siebie. Cenie sobie jej zdanie, między innymi dlatego, że niemal zawsze różni się od mojego. Na palcach jednej ręki jestem w stanie wyliczyć książki, które podobają się zarówno mnie, jak i jej. Za to tych, o których mamy odmienne zdanie jest multum. Autorka bloga Przy gorącej herbacie to dziewczyna, która pisze z pasji, a jej recenzje są zawsze szczere, dobrze napisane i merytoryczne. Zdarzyło mi się z Eweliną zamienić kilka słów na facebooku i po tej szybkiej relacji mogę stwierdzić, że jest dziewczyną twardo stąpającą po ziemi, miłą i pomocną. Zaglądajcie na bloga, a gwarantuje wam, że nie pożałujecie.


niebo-piekło-ziemia → Klik

 

Nie wiem, jak i skąd trafiłam na tego bloga, ale zauważyłam, że w wielu kwestiach zgadzam się z jego autorką. Mam wrażenie, że nasze gusta książkowe są podobne i dla każdej z nas blog i czytanie to swego rodzaju oderwanie od szarości dnia codziennego. Autorka bloga stawia na fantasy, ale nie zamyka się na jeden gatunek, w jej spisie jest prawdziwy miszmasz i może właśnie to sprawia, że tak dobrze się u niej odnajduję. Ponadto uważam, że dziewczyna piszę w lekki i przyjemny sposób, w jej recenzjach można się niemal zatopić. Lubię czytać teksty tej blogerki, bo w dużej mierze jej opinie pokrywają się z moimi. Zawsze znajdę u niej książkę, która mogłaby mi się spodobać. Wchodźcie i szukajcie, a może i wy znajdziecie tam coś dla siebie?
Grafika pochodzi z bloga
Nasz książkowir → Link
Przy gorącej herbacie → Link
Niebo-piekło-ziemia → Link


Poprzednie polecajki znajdziecie TUTAJ → KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon