Wyniki konkursów! Zmysłowy zawrót głowy.
Od razy przechodzimy do konkretów, bo szkoda marnować czas :)
Mam dla was porcję wyników.

Wyniki w konkursie z książką „Kobiety wzdychają częściej”
Książkę zdobywa , gratuluję i proszę o adres na maila Justyna929@vp.pl w tytule, proszę podać tytuł wygranej książki!!!Kamila Buliczak, gratuluję i proszę o adres na maila Justyna929@vp.pl w tytule, proszę podać tytuł wygranej książki!!!

 

***

Konkurs z książką „Carpe diem”.
Książkę wygrywa
gratuluję i proszę o adres na maila Justyna929@vp.pl w tytule, proszę podać tytuł wygranej książki!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon