Podsumowanie wyzwania Czytam ile chcę.


Czytam ile chcę, tekst alternatywny, wyzwanie czytanie, czytam ksiażki, wyzwanie czytelnicze, ksiązko miłości moja, blog o ksiażkach, o książkach, dla czytelników,
Kochani, na początku muszę was przeprosić, że podsumowanie lutego zostało pominięte. Miałam strasznie gorący okres, wiele spraw mi się namnożyło i nie byłam w stanie tego fizycznie ogarnąć. Przepraszam. Teraz będzie podsumowanie łączne. Wybiorę też dwóch zwycięzców, którzy otrzymają książki niespodzianki. (Książki niespodzianki są książkami czytanymi przez jedną osobę, jeżeli ktoś nie chce otrzymać książki niespodzianki, to proszę mnie poinformować, wybiorę inną osobę).

Lista uczestników i liczba przeczytanych książek (od początku trwania wyzwania)
 1. Willa 87
 2. Gosia D. 29 książek
 3. Grażyna Wróbel 42 Książek
 4. Marta R
 5. Patka N 2 Książki
 6. Pięknem Oczarowana 22 Książek
 7. Buba Bajdocja i córka :) 16 książek
 8. Poszukiwaczka Książek
 9. Gab riela 11 książki?
 10. Joanna Maziarka 2 książki
 11. Maria Kasperczak 27 książek
 12. Poligon domowy - Kasia 15 książek
 13. Imperium Książkomaniaczki
 14. Daria Skiba 59 książek
 15. Tori Stark 10 książki
 16. Izabela Rączka
 17. Roberta Raj 34 książek


O adres do wysłania książki niespodzianki poproszę Tori Stark i Gosię D
Przypominam, że comiesięczne nagrody nie są zależny od przeczytanych książek. Adres proszę wysłać na maila Justyna929@vp.pl w treści wpisać jeden z trzech gatunków Romans/Sensacja/Fantasy.


Linki dodajemy nadal w poście zgłoszeniowym. TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon