Wspomnień czar, wakacyjne notatki.

Wakacje to ulotne chwile. Już niebawem dzieci wracają do szkoły/ przedszkola. Dzień staje się krótszy, a wspomnienie ciepłych letnich dni odchodzą w niepamięć. Są jednak sposoby, aby zatrzymać, choć odrobinę wakacyjnych wspomnień. Dzięki Dziennikowi od wydawnictwa Helion zapewnimy dzieciom świetną rozrywkę, a jednocześnie przywołamy gorące chwile wakacji.

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon