Czytelnicy, blogerzy, polscy autorzy... wszyscy polecają Colleen Hoover

Colleen Hoover autorka bestsellerów New York Timesa. Jej literatura mieści się w gatunku młodzieżowym. W Polsce zostało wydanych już dziewięć książek, z czego osiem w wersji papierowej i elektronicznej, a jedna Szukając kopciuszka, jedynie w wersji elektornicznej. Autorka pisze na pozór błahe historie, jednak pod przykrywką miłości i pożądania, udaje jej się skryć wiele ważnych tematów. Jej styl przekazywania uczuć jest nie do podrobienia, a każda z jej książek kipi skrajnymi emocjami. Dziś chciałam was przekonać do czytania książek wyżej wspomnianej Colleen, jednak nie będę pisała o tym, jak jest cudowna i jak świetnie potrafi pisać. Dziś oddam głos innym blogerom, czytelnikom i polskim autorkom, które również z całego serca polecają prozę Hoover. Zapraszam!
Colleen Hoover, Książki, I love Hoover, Hopeless, Losing Hope, Pułapka uczuć, Nieprzekraczalna granica, Ta dziewczyna, Ugly Love, Never Never, Maybe someday, I love Hoover, Colleen Hoover mistrz new adult, Hoover fanclub, autorzy o Hoover, blogerzy o Hoover, czytelnicy o Hoover.Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon