Czy lubicie twórczość Colleen Hoover?

Jak z pewnością już wiecie Colleen Hoover jest jedną z moich ulubionych autorek książek z gatunku New Adult. Ta kobieta jak nikt inny potrafi pisać o emocjach w sposób prosty, aczkolwiek ujmujący. Dziś chciałam  was zapytać, czy znacie i lubicie, twórczość wyżej wspomnianej autorki? Jeżeli jeszcze jej nie znacie, to spróbuję was przekonać cytatami z książek tejże pani i muzyką jaka pojawia się w jednej z jej powieści.
Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon