Polscy autorzy, czytać czy nie?

Na pytanie zadane w tytule będziecie musieli sobie sami odpowiedzieć. Ja uważam, że warto znać to, co polskie, musimy uwierzyć, że mamy w kraju zdolnych pisarzy. Dziś przedstawię wam moją subiektywną listę ulubionych autorów. Niektórzy z nich to debiutanci, którzy już zdążyli zaskarbić sobie sporą część mojego czytelniczego serca.
W tym miejscu powinnam wam się również do czegoś przyznać. Niedawno sama byłam niedowiarkiem, nie potrafiłam uwierzyć, że może mnie zachwycić książka, której akcja dzieje się w Polsce (a przecież nasz kraj piękny i malowniczy), nie wiedziałam, że współcześni Polsce autorzy są tak zdolni i potrafią tworzyć prozę na miarę amerykańskich sław.

Niżej wymieniona lista, nie jest rankingiem. Nie ma w niej miejsc. Nie mogę się zdecydować, kogo prozę lubię bardziej, a kogo mniej.
Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon