Polscy autorzy, czytać czy nie?

Polscy autorzy, czytać czy nie?

Na pytanie zadane w tytule będziecie musieli sobie sami odpowiedzieć. Ja uważam, że warto znać to, co polskie, musimy uwierzyć, że mamy w kraju zdolnych pisarzy. Dziś przedstawię wam moją subiektywną listę ulubionych autorów. Niektórzy z nich to debiutanci, którzy już zdążyli zaskarbić sobie sporą część mojego czytelniczego serca.
W tym miejscu powinnam wam się również do czegoś przyznać. Niedawno sama byłam niedowiarkiem, nie potrafiłam uwierzyć, że może mnie zachwycić książka, której akcja dzieje się w Polsce (a przecież nasz kraj piękny i malowniczy), nie wiedziałam, że współcześni Polsce autorzy są tak zdolni i potrafią tworzyć prozę na miarę amerykańskich sław.

Niżej wymieniona lista, nie jest rankingiem. Nie ma w niej miejsc. Nie mogę się zdecydować, kogo prozę lubię bardziej, a kogo mniej.
KONKURS!

KONKURS!

Kto powiedział, że nie można zacząć dobrze poniedziałku? Owszem można! Można zacząć od wzięcia udziału w dzisiejszym konkursie!
LBA czyli zdradzam nieco tajemnic :)

LBA czyli zdradzam nieco tajemnic :)

Ja nadal odpoczywam, a was w tym czasie uraczę LBA... ktoś mnie do niego nominował, ja skopiowałam pytania i... zapomniałam kto mnie nominował! Nie wiem czemu sobie tego nie zapisałam, ale jeżeli ktoś poznaje, że to pytania od niego to proszę dać znać :D
Kilka zdjęć.

Kilka zdjęć.


Witam was serdecznie. Jak zapewne już wiecie, odpoczywam sobie teraz nad naszym polskim morzem, a posty publikują się samoistnie... ach żyć nie umierać :)
Dziś przygotowałam dla was post, w którym znajdziecie kilka zdjęć mojego wykonania. Fotograf ze mnie zawsze był kiepski, ale spodobała mi się taka forma zabawy :)


Jak prowadzić blog?

Jak prowadzić blog?

Dziś post pół żartem pół serio. Ostatnio zauważyłam, że jest mnóstwo poradników jak prowadzić bloga, jak tego nie robić. Jednak ja napiszę coś po swojemu. Jak wiecie, jestem chodzącym chaosem, więc sami będziecie musieli zdecydować, czy to robić w blogowaniu, czy raczej nie.Książko, miłości moja... na wakacjach!

Książko, miłości moja... na wakacjach!

Kochani, chciałam wam powiedzieć, że od dziś (no dobra od wczoraj) przebywam na urlopie. Dlatego też wasze blogi będę odwiedzać dopiero, jak wrócę ze słodkiego lenistwa, jednak nie martwcie się, przez ten czas jak mnie nie będzie, będą publikowały się. Lekkie, ale też będą jakieś recenzje.
Wszystkie osoby, które wygrały w konkursach, w drugiej połowie czerwca. Swoje nagrody otrzymają, jak wrócę z urlopu, ponieważ teraz nie byłam w stanie zorganizować tego fizycznie.

Na dzisiaj to chyba wszystko, odwiedzajcie bloga, jak mnie nie będzie. Zostawiajcie linki do siebie, abym bez trudu mogła was znaleźć i życzcie mi dobrej pogody, bo nad naszym polskim morzem różnie bywa!Miłego dnia!!!
Podsumowanie wyzwania ,,czytam ile chcę"

Podsumowanie wyzwania ,,czytam ile chcę"

Nie wiem jak wam, ale mnie czerwiec upłyną pod znakiem książki. Był to gorący miesiąc i wcale nie mam na myśli tylko panujących upałów na zewnątrz, w ciągu tego jednego miesiąca przeczytałam więcej książek, niż w poprzednich. A jak było u was? Zobaczmy!
WYNIKI KONKURSU!

WYNIKI KONKURSU!

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursów urodzinowych. Zanim jednak przejdę do konkretów, chciałam prosić zwycięzców o wyrozumiałość. Wyjeżdżam na urlop i nie będę miała jak mam wysłać nagród, zostaną one wysłane dopiero w drugiej połowie lipca. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i unikniemy nieprzyjemnych wiadomości ponaglających mnie do wysłania nagród.

Copyright © 2014 Książko, miłości moja. , Blogger