WYNIKI KONKURSÓW URODZINOWYCH!

WYNIKI KONKURSÓW URODZINOWYCH!

Przedstawiam wam wyniki trzech pierwszych konkursów urodzinowych.
Dziękuję was wszystkim za udział i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość w kwestii wysyłania nagród.
Nagrody do osób, które wygrały dziś postaram się wysłać do końca miesiąca, ponieważ później wyjeżdżam. Jednak nie chce wam zbyt wiele obiecać, bo naprawdę mam ostatnio wiele na głowie, zebrałam się na odwagę i postanowiłam zdać prawo jazdy, do tego mam też dom i dzieci (i męża:)) na głowie, no i chcę wysłać nagrody listami poleconymi, aby nie zaginęły na poczcie, a to też jest koszt. Dlatego też zastrzegłam sobie w regulaminie dłuższy termin na wysłanie nagrody. Mam nadzieję, że każdy z regulaminem się zapoznał?

Konkurs urodzinowy #1

Konkurs urodzinowy #1


Witam! Tylko raz w życiu obchodzi się pierwsze urodziny. Te blogowe wprawdzie wypadają za kilka dni, ale ja postanowiłam już dziś zacząć świętować. Z tego tytułu przygotowałam dla was konkurs. Do wygrania książka Ósmy kolor tęczy.


,,Calder" Zapowiedź!

,,Calder" Zapowiedź!

Mia Sheridan — autorka wielu bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”, takich jak Archer’s Voice, Becoming Calder i Finding Eden. Uwielbia snuć opowieści o prawdziwej miłości i o ludziach, którzy są sobie przeznaczeni. Mieszka z mężem w Cincinnati w stanie Ohio. Więcej informacji znajdziesz pod adresami: www.MiaSheridan.com lub www.facebook.com/miasheridanauthor.
Copyright © 2014 Książko, miłości moja. , Blogger