Wywiad z Agatą Przybyłek.

Jak zapewne wielu z was wie, Agata Przybyłek kupiła moje serce książką Nie zmienił się tylko blond. Z każdą kolejną jej powieścią jest tylko lepiej. Już jutro swoją premierę ma książka Bez Ciebie, o której mogę teraz powiedzieć tylko tyle, że z pewnością przypadnie wam do gustu. Autorka zbudowała powieść, która skrajnie różni się od poprzednich powieści autorki, a zarazem doskonale wyważoną i pełną skrajnych uczuć... ale więcej szczegółów opowiem wam niebawem w mojej opinii. Dziś natomiast zapraszam was do przeczytania wywiadu z dobrze zapowiadającą się autorką polskiej literatury obyczajowej.Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon