Kiedyś przeczytam. Stos VIII


To już ostatni stos w wyzwaniu u Lustra rzeczywistości. Nie wiem, kiedy ten rok zleciał, przecież niebawem się skończy, a ja już żegnam się z wyzwaniem. Ósmego stosu pewnie nie skończę w tym roku.


 1. Wypadki małżeńskie
 2. Widmo grzechu
 3. Czarny Klucz
 4. Lion droga do domu
 5. Nieuniknione
 6. Sekretna zima Jaśminy
 7. Piętno Midasa
 8. Sonata dla Motyla
 9. Podarunek
 10. Klamki i dzwonki
 11. Córeczka tatusia
 12. Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon