Wyniki konkursu!
Nie jest to prosta rzecz. Wszystkie odpowiedzi były wartościowe i piękne w całej swojej krasie. Nie mogłam się zdecydować na TYLKO dwie odpowiedzi, dlatego musiałam zasięgnąć porady innych ksiązkoholików.
Na pierwszy ogień, jednogłośnie wszyscy wybrali Ewelinę, której to wypowiedź najbardziej nam się spodobała.
Jednak przy wyborze drugiego zwycięzcy, nie było już tak prosto. Były kłótnie między książkoholikami, było wiele niezgody, nie mogliśmy się zdecydować, w końcu po długich naradach rozbolała mnie głowa, byłam zmęczona, odwodniona, a do tego rozbolał mnie brzuch od licznych śmiechów. Drugi egzemplarz książki Prawo Mojżesza wędruje do:
Adresy do wysyłki nagrody należy przekazywać na adres Justyna929@vp.pl
Gratuluję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon