LBA czyli trochę o mnie.

Dziś przychodzę do was z LBA, do którego zostałam nominowana przez Łukasza z bloga Świat fantasy.
Zapraszam na pytania.


  Jak wygląda Twój pokój? Opisz w kilku zdaniach 
Hmmm, ale który pokój? Bo swojego to nie mam od lat :D  
 
 Jaka jest najlepsza książka, jaką w tym roku przeczytałaś/przeczytałeś? 
Rok się jeszcze nie skończył, a najlepsze książki mogą mieć jeszcze swoją premierę. Jednak tymczasowo najlepszą książką przeczytaną w tym roku, jest Żar prawdy.

  Od jak dawna prowadzisz blog? 
Dopiero od roku, ale wierzę, że szybko was nie zostawię :)

  Co uważasz za swoje największe osiągnięcie w życiu lub w sferze  blogosfery? 
W życiu mam jedno osiągnięcie — rodzinę, która dzieli się na trzy odnogi —dwie cudowne córki i kochający mąż. :)

 Otrzymujesz kupon na kupno 10 książek. Jakie to by były tytuły? 
 Zakupiłabym całą serię Rosemary Beach, bo czytałam pożyczone, a są to książki, które CHCĘ mieć swojej półce, a zawsze są inne książki do kupienia.

  Bardziej lubisz filmy i komiksy Marvela czy DC i dlaczego? 
Niestety w tej kwestii nie mam wyrobionego własnego zdania, ponieważ nie są to do końca moje zainteresowania:) 

  Jaka książka leży najbliżej Ciebie? 
Idealna, bo właśnie szlifuję jej recenzję, którą pokażę wam może jutro? 

  Jaki jest Twój ulubiony zespół? Podaj proszę kilka utworów w ich wykonaniu, które sobie cenisz najbardziej.  
Mam kilka ulubionych zespołów. Jednak sentymentem darzę konkretne piosenki np:
Numb w wykonaniu Linkin Park, utwór ten jest mi bliski od kilku lat i przywodzi na myśl miłe wspomnienia.
Uwielbiam też Patience od Guns N'Roses z tą piosenką wiąże się jeszcze więcej miłych wspomnień i ciekawych przygód. Audsajder zespołu Dżem, to piosenka, którą poznałam daaawno, a może nawet dawniej, uwielbiam ją i to właśnie ona zaszczepiła we mnie miłość do tego zespołu (no dobra, tata również przyczynił się do tej miłości ;) ). A na zakończenie powiem wam o zespole, którego piosenki męczę ostatnio nałogowo... mowa o Avenged Sevenfold, poznałam ich przypadkiem przez znajomości facebookowe i całkowicie przepadłam, a moja ulubiona to:


  Do jakiego ze światów fantasy chciałabyś/chciałbyś się przenieść i dlaczego? 


Do Hogwartu, bynajmniej nie po to, aby poznać Harrego i Rona, ale chciałabym zwiedzić ten magiczny świat, mało tego! Chciałabym w nie zamieszkać i móc używać zaklęcia Accio  herbata, kiedy czytam książkę i nie chce mi się ruszyć po kubek. ;)

  Masz już za sobą wyjazd wakacyjny? Jeśli tak, to opisz gdzie byłeś/byłaś. Jeśli nie, to napisz gdzie planujesz pojechać. 

W tym roku zwiedziłam nasze kochane polskie morze, uwielbiam plaże słońce piasek... i szlaki obrony wybrzeża, takie moje małe zainteresowanie wojną, o którym nie mówię zbyt często :) Rzecz jasna uwielbiam też leżeć na plaży i odpoczywać, ale najlepiej bawiłam się na fortach! 
Fort IV Zachodni w Świnoujściu  Z jakim bohaterem książkowym ostatnio utożsamiałaś/utożsamiałeś się
Naprawdę rzadko utożsamiam się z bohaterami książkowymi, raczej odbieram historie, jako opowieści dobrych znajomych.  Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, aby bohaterka książkowa, była jakimś odzwierciedleniem mnie, ale najlepiej mogłabym się dogadać z Magdą z Bezczelnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię czytelniku.

Prowadzę moje miejsce w sieci właśnie dla Ciebie. Rozgość się i czuj się jak we własnym zakątku internetu. Dziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, odczuciami i wrażeniami z przeczytanych recenzji, książek i nie tylko. Zachęcam Cię również do zostawienia po sobie śladu w postaci komentarza. Z miłą chęcią sprawdzę, skąd do mnie przywędrowałeś i odwiedzę Twój internetowy kącik. Jednak jeżeli chcesz tylko się niemiło zareklamować i nachalnie zaprosić mnie do siebie, to wiedz, że będzie mi bardzo przykro, iż nie przywędrowałeś do mnie bezinteresownie.

Ps. Kochani, nie mam nic przeciwko linkom, do waszych blogów, jeżeli nie są bezczelnym i nachalnym spamem. Możecie, je wklejać pod waszymi komentarzami, chętnie wszędzie zajrzę w wolnej chwili. Niestety Disqus uniemożliwia mi znalezienie niektórych blogów. :(

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon